Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vakcíny poškodzujú prirodzený imunitný systém

Vláda Spojeného kráľovstva pripúšťa, že vakcíny poškodili prirodzený imunitný systém tých, ktorí boli dvakrát očkovaní. Vláda Spojeného kráľovstva pripustila, že akonáhle ste boli dvakrát zaočkovaní, už nikdy nebudete môcť získať plnú prirodzenú imunitu voči variantom Covid – alebo možno žiadnemu inému vírusu. Pozrime sa teda na začiatok „skutočnej“ pandémie!

Ministerstvo zdravotníctva Spojeného kráľovstva vo svojom 42. týždni „Správa o dohľade nad očkovaním proti COVID-19“ na strane 23 priznáva, že „hladiny protilátok N sa zdajú byť nižšie u ľudí, ktorí sa nakazia po dvoch dávkach očkovania“. Ďalej sa uvádza, že tento pokles protilátok je v podstate trvalý. Čo to znamená?

  • vakciny-poskodzuju-prirodzeny-imunitny-system
Vieme, že vakcíny nezabránia infekcii alebo prenosu vírusu (skutočne, správa inde ukazuje, že očkovaní dospelí sú teraz oveľa náchylnejší na infekciu ako neočkovaní). Briti teraz zistili, že vakcína narúša schopnosť tela vytvárať protilátky po infekcii nielen proti spike proteínu, ale aj proti iným častiam vírusu. 
 
Najmä sa nezdá, že by očkovaní ľudia tvorili protilátky proti nukleokapsidovému proteínu, obalu vírusu, ktorý je kľúčovou súčasťou reakcie u neočkovaných ľudí. Z dlhodobého hľadiska sú očkovaní oveľa náchylnejší na akékoľvek mutácie v spike proteíne, aj keď už boli raz alebo viackrát infikovaní a vyliečení. Na druhej strane neočkovaní získajú trvalú, ak nie trvalú imunitu voči všetkým kmeňom údajného vírusu po tom, čo sa ním čo i len raz prirodzene nakazia. Zdroj:https://assets.publishing.service.gov.uk/government/u.. 
 
Prvé poisťovne ustupujú, pretože prichádza k nim obrovská vlna nárokov. Anthony Fauci potvrdzuje, že test PCR nedokáže odhaliť živé vírusy. Anthony Fauci potvrdzuje, že ani test antigénu, ani test PCR nám nedokážu povedať, či je niekto nákazlivý alebo nie!!! Tým sa rušia všetky základy takzvanej pandémie. Test PCR bol jediným náznakom pandémie.
 
Bez PCR-TESTU žiadna pandémia Pre všetkých tlačových pracovníkov, lekárov, právnikov, prokurátorov atď. TOTO je posledný kľúč, konečný dôkaz, že všetky opatrenia musia byť okamžite zrušené, musí byť PROSÍM ZDIEĽAJTE" Skopírujte a vložte čo najviac komentárov keďže to nemôžete skúšať a uverejňovať to na svojej hlavnej stránke na Facebooku, pretože to Facebook stiahne, šírme to ďalej!
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře