Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Veľký reset v akcii: V post-covidovej ére „nečakane“ zomierajú každý týždeň tisíce ľudí

(Ethan Huff, Natural News) V týždni končiacom sa 8. júla 2022 zaznamenal Úrad pre národnú štatistiku Spojeného kráľovstva (ONS) 10 232 úmrtí, z ktorých 432 súviselo s Covid-19. To je takmer o 1000 úmrtí viac ako normálne v porovnaní s úrovňami pred pandémiou.

Ak od 1000 odpočítame 432, získame číslo okolo 570, čo sú úmrtia, za ktoré nebol zodpovedný covid, ale niečo iné. Ide o trend, ktorý trvá najmenej posledných 11 týždňov.

„Nadmerné úmrtia“, ako ich nazývajú, sú pozoruhodné už od prvého zavedenia vakcín proti Covid-19. Mnohí sa teraz domnievajú, že príčinou je úmrtí sú práve tieto vakcíny, a preto sa objavili výzvy na ukončenie agendy očkovania a posilňovacích dávok.

  • ve-ky-reset-v-akcii-v-post-covidovej-ere-necakane-zomieraju-kazdy-tyzden-tisice-udi

„Toto nie je len fenomén Spojeného kráľovstva,“ povedal Dr. John Campbell, PhD, vo videu zo 6. júla 2022.

„Toto je medzinárodný fenomén.“

Dr. Campbell získal doktorát na Univerzite v Boltone v roku 2013 s dôrazom na výučbu biologických vied v kontexte národného a medzinárodného vzdelávania zdravotných sestier. Jeho kanál YouTube, ktorý sa môže pochváliť približne 2,39 miliónmi odberateľov, obsahuje veľa videí o covide a klamstvách, ktoré sa o ňom hovoria.

„Zomiera oveľa viac ľudí, ako by sme očakávali na základe predchádzajúcich piatich rokov,“ hovorí.

„Čo sa tu deje? To je príliš veľa na to, aby to bola bežná štatistická odchýlka. Toto je skutočný efekt.“

Covidové „vakcíny“ sú formou masovej genocídy

Dr. Michael Yeadon, bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer, tiež prišiel s tvrdením, že covidové vakcíny sú v skutočnosti zodpovedné za fenomén nadmernej úmrtnosti, ktorý sa v súčasnosti vyskytuje po celom svete.

Pred operáciou „Warp Speed“ (očkovacia kampaň proti Covid-19) ​​bola v USA miera úmrtnosti väčšinou stabilná a vo všeobecnosti predvídateľná. Teraz zomiera viac ľudí ako zvyčajne a vinník je len jeden – vakcíny.

Aj keď vylúčite úmrtia, za ktoré je zodpovedný covid a nie vakcíny, stále máme prebytok úmrtí, ktorý nemožno vysvetliť ničím iným ako vakcínami, hovorí Campbell.

„Po vylúčení covidových úmrtí je nadmerná úmrtnosť v roku 2022 v Anglicku a Walese 16,6% spolu a 18,2% len vo Walese samotnom,“ píšu Jennifer Margulisová a Joe Wang pre portál The Epoch Times.

Jeden mladý chlapec, 14-ročný Ted Sanderson, náhle zomrel vo svojej škole, Woodham Academy, 21. júna 2022. Sanderson dostal covidovú vakcínu podľa odporúčania vlády a teraz sa jeho život skončil.

V ten istý deň iná osoba menom Chris Houghton-Rai skolabovala pri práci v predajni Toyoty. 90 minút sa ho záchranári pokúšali oživiť, no nedokázali zvrátiť jeho náhlu smrť.

Asi o týždeň neskôr vo svojom dome skolaboval profesionálny futbalista na „dôchodku“ menom Gary Pearson, ktorý práve nastúpil do novej práce ako manažér futbalového tímu. Dva týždne predtým podstúpil Pearson operáciu srdca a „očakávalo sa, že sa úplne uzdraví“.

To sa však nestalo, pretože Pearson, ktorého jeho priatelia opísali ako „zdatného a zdravého“, zomrel bez zjavného dôvodu. Rovnako ako Houghton-Raia, záchranári sa pokúsili oživiť aj Pearsona, ale bezvýsledne.

Stres a izolácia vyvolaná plandémiou mohli tiež zohrať úlohu pri niektorých nadmerných úmrtiach, ktoré viedli k smrteľným stavom, ako je rakovina a buď zostali nediagnostikované, alebo neliečené. Avšak najväčším „slonom v porceláne“ sú vakcíny.

Niektoré úmrtia po očkovaní sú okamžité, no iným trvá týždne alebo dokonca mesiace, kým sa vyvinú. Všetko závisí od imunitnej kapacity človeka, ako aj od akýchkoľvek už existujúcich zdravotných predispozícií, ktoré má.

Záver

Neurológ Dr. Tom Lowry, MD, odborník na otras mozgu a pohybový aparát so sídlom v San Antoniu, hovorí, že on a jeho kolegovia tiež zaznamenávajú nárast neurologických poškodení už od začiatku očkovania – a mladí ľudia sú obzvlášť náchylní na tieto stavy, hovorí.

„Mali by sme robiť pitvy každého z týchto mladých ľudí,“ povedal Lowry. „Ak by sme to urobili, do šiestich mesiacov by sme s istotou vedeli, čo sa vlastne deje.“

Lenže o to zrejme „autority“ nemajú záujem.

Zdroj: https://www.badatel.net/velky-reset-v-akcii-v-post-covidovej-ere-necakane-zomieraju-kazdy-tyzden-tisice-ludi/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře