Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co chtěl ve skutečnosti Trump říct?

Tweet Trumpa:
Russia vows to shoot down any and all missiles fired at Syria. Get ready Russia, because they will be coming, nice and new and “smart!” You shouldn’t be partners with a Gas Killing Animal who kills his people and enjoys it!

Rozoberme si čo Trump napísal z pohľadu toho, že je obklopený nepriateľským „štátnymi elitami USA“, ktoré sa za každú cenu snažia udržať jedno-polárny svet:

Russia vows to shoot down any and all missiles fired at Syria.
Rusko zamýšľa zostreliť akúkoľvek raketu vystrelenú na Sýriu.

  • co-chtel-ve-skutecnosti-trump-rict

Niečo v štýle „vaša správa k nám – do vedenia štátu USA – došla.“

Get ready Russia, because they will be coming, nice and new and “smart!”
Priprav sa Rusko, pretože oni [rakety] prídu, budú pekné, „nové“ a „chytré“!

Toto je varovanie Rusku, čo zamýšľajú štátne elity, ktoré nekontroluje: Pozor Rusko, oni chcú rakety ozaj použiť. Plánujú nasadiť nejaké nové modely.

You shouldn’t be partners with a Gas Killing Animal who kills his people and enjoys it!
Nemali by ste byt partneri so zverom plynom zabíjajúcim vlastných ľudí a vyžívajúcom sa v tom!

Toto je najzaujímavejšia časť.

Z pohľadu jedno-polárneho sveta sme všetci podriadení v Amerike – všetci obyvatelia planéty v jedno-polárnom, koloniálnom svete sa podriaďujú rozhodnutiam metropole a teda Spojeným štátom (Americkým). Z pohľadu štátnych elít sú ne-občania USA buď vazali USA (tzv. „medzinárodné spoločenstvo“) alebo otroci USA (zvyšok sveta) – sme prosto „ich ľudia“.

A teraz, v ich jedno-polárnej koloniálnej ríši, po 7 rokoch vojny, sa obyvatelia sýrskej provincie začali rázne stavať na zadné + Pentagon im spravil už niekoľko plynových útokov (aj fejkových, aj skutočných).

Anglosasi majú morálny profil, že na straty medzi domorodcami nehladia, sú ochotní pristúpiť na akúkoľvek metódu (a niektorí z nich si to dokonca vychutnávajú), ktoré udrží ich koloniálnu ríšu.

Takže v poslednej časti hovorí o sebe – nemali by ste nás považovať za partnerov („partner“ je označenie, ktoré ruskí predstavitelia používajú na USA), títo blázni (v Pentagone, CIA, špeciálnych službách) sú nebezpeční.


Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/co-chtel-ve-skutecnosti-trump-rict/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Bohumil Kubeš 2018-04-14 16:43
Pane Nowaku - opět jste, jako vždy, mimo mísu!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře