Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nebezpečná vlna cenzúry v Amerike!

Vylúčenie podplukovníka Matthewa Lohmeiera z amerických vesmírnych síl tento mesiac po tom, čo verejne vyhlásil, že je proti marxizmu a tiež teórii kritických rás, je súčasťou širšej a nebezpečnejšej novej vlny cenzúry, ktorá v súčasnosti už vrcholí, tvrdí ústavný odborník Alan Dershowitz.

  • nebezpecna-vlna-cenzury-v-amerike
 

V rozhovore pre televíziu Epoch TV ‚Crossroads‘  Dershowitz, bývalý profesor právnickej školy na Harvarde, vyjadril znepokojenie, s odvolaním M. Lohmeiera, ako aj nad inými incidentmi, ako je odstránenie bývalého prezidenta D. Trumpa z Twitteru, Facebooku a ďalších platforiem Big Techu!

Pri vysvetľovaní prepustenia Lohmeiera ministerstvo uviedlo, že Lohmeier urobil verejné komentáre považované za partizánsku politickú aktivitu! M. Lohmeier v podcaste varoval pred šírením marxistickej ideológie v armáde, aj škodlivými dôsledkami agendy ministra obrany Lloyda Austina!

Kritická teória rasy, ktorá má korene v marxizme, bola v posledných rokoch v USA až silno propagovaná na akademickej pôde, v zábavnom priemysle, vo vláde, na školách a aj na pracoviskách. Po nástupe krajne ľavicových skupín ako Antifa a Black Lives Matter sa do popredia dostala nová dôležitosť rasy!

zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2021/05/27/nebezpecna-vlna-cenzury-v-amerike/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře