Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Q

Čestmir Lička

V médiích se strhla pořádná bouře kolem záhadného hnutí s názvem "Q". Kdo nebo co je to pověstné Q? Je to špatný psychologický projekt na oklamání dobrých lidí? Nebo je to dobrá operace na odstranění špatných lidí? Co je pravda a co výmysl?

  • q
  • q

Dobrým způsobem, jak zjistit, zda je něco dobré nebo špatné, je podívat se na to, co o tom říkají mainstreamová média. Jelikož jsou zcela pod kontrolou špatných Kabala, Deep State, NWO atd.), Kteří je používají k manipulaci s myslí lidstva, můžeme přesně vědět, kdo jsou jejich nepřátelé ... a přátelé. Zde je klíč: jejich přátelé budou vždy chválení, chráněni a pozitivně prezentování. Nepřátelé špatných však ... budou vždy očerňování, umlčováni a potlačování mainstreamových médií. Toto zlaté pravidlo vám pomůže rozeznat, kdo je kdo ve světě lži.

Média hlavního proudu jsou hlavním nástrojem bezbožníků, aby lhali lidstvu, kontrolovali, čemu věříme, a řídili směr naší existence.

Ke konci roku 2020 se v mainstreamových médiích rozpoutal totální hon na čarodějnice proti Q, který je všemožně diskreditoval. Většina platforem Q byla vymazána, každý, kdo o nich mluvil, byl cenzurován a tisíce účtů stoupenců Q na sociálních sítích byly zrušeny.

Tak moc se bojí, že někdo řekne něco o Q ... Tento masivní útok na Q ukazuje jedno: ti, kteří vlastní mainstreamová média, se Q bojí.

Co nám to říká?

Co je tedy Q? Je to anonymní skupina vlastenců z nejvyšších vojenských zpravodajských služeb, kteří odhalují rozsáhlou korupci v americké vládě, velkých médiích, velké farmacii, velkých technologiích a v podstatě v každém aspektu naší společnosti.

Hlavním posláním Q je probudit nevědomou veřejnost k tomu, co se děje v zákulisí mediálního divadla.

Qanon sk

zdroj: FB Čestmíra Ličky

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře