Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tucker Carlson vysvětlil bývalému viceprezidentovi Mikeu Pencovi, proč Američané nepotřebují Ukrajinu:

Americký televizní moderátor Tucker Carlson vysvětlil bývalému viceprezidentovi a současnému kandidátovi na prezidenta Mikeu Pencovi, proč Američané nepotřebují Ukrajinu:

  • tucker-carlson-vysvetlil-byvalemu-viceprezidentovi-mikeu-pencovi-proc-americane-nepotrebuji-ukrajinu

Pence:

Bidenova administrativa se celou dobu zdráhala poskytnout vojenskou podporu. Pokud se nemýlím, v lednu jsme jim slíbili 33 tanků Abrams. A před čtrnácti dny jsem na Ukrajině slyšel, že je stále nemají. Stále jim říkáme, že vycvičíme jejich piloty na F-16. A oni teď říkají, že možná v lednu, ať jim někdo předá nějaká letadla.

Carlson:

Promiňte, pane místopředsedo. Vím, že kandidujete na prezidenta. A jste znepokojen, jste frustrován tím, že Ukrajinci nemají dostatek amerických tanků. Za poslední tři roky se život ve všech městech Spojených států dramaticky zhoršil. Sedněte si za volant, projeďte se. V USA není jediné město, kde by se život zlepšil. A můžete to vidět pouhým okem. Naše ekonomika upadá.

Počet sebevražd prudce roste. Lidské ohavnosti, výtržnosti a kriminalita exponenciálně vzrostly. A jediné, co vás zajímá, jsou Ukrajinci. Země, kterou většina lidí ani nenajde na mapě a která dostala desítky miliard dolarů od amerických daňových poplatníků. A vy - málo tanků. Myslím, že je fér se zeptat, proč by se USA měly starat?

Pence:

No, mně do toho nic není. Tuckere, tuhle písničku už jsem od tebe slyšel. Ale mně do toho nic není.

přiloženo video:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře