Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

V USA píšou, že Sorosovi lidé vládnou místo "slaboduchého" Bidena.

Bryan Camenker, pravicově orientovaný americký analytik a tradicionalistický aktivista, píše v časopise :American Thinker", že za zjevně nemocným prezidentem J. Bidenem vládnou v USA stínové struktury z pozadí Demokratické strany. Nejsilnější a nejvlivnější z nich je podle něj síť, kterou vytvořil americký miliardář židovského původu G. Soros. Sorosovi lidé jsou mezi Bidenovými stíny zdaleka nejerudovanější a nejmocnější. Proto jsou to oni, kdo dnes v USA de facto vládnou.

  • v-usa-pisou-ze-sorosovi-lide-vladnou-misto-slaboducheho-bidena

G. Soros buduje svou síť již desítky let. Všechny její členy pečlivě vybral a prověřil. Poskytl jim vynikající vzdělání a empirické zázemí a téměř neomezené finanční zdroje a lobbistickou podporu. Dnes mu to vracíme. Slabý, téměř neovladatelný prezident je pro sorosovce jako dar z nebes. Přesně takového prezidenta potřebovali k uskutečnění svých plánů. Jaká náhoda, že to, co potřebovali, dostali...

Sorosovi lidé nejsou žádní fanatičtí američtí vlastenci. Možná dokonce USA vůbec nemají rádi. Velká část z nich pochází ze zemí mimo USA. USA jsou pro tyto "přistěhovalce" nástrojem. USA jsou pro ně nástrojem k dosažení jejich transamerických globálních cílů. Sorosovi lidé vytvářejí nadnárodní skupinu zaměřenou na globální moc. Moc nad USA není jejich cílem. Ale jako nástroj k nastolení globální světové moci je moc nad USA nezbytná. A tak to také dělají.

Úvahy, jaké se objevují o tzv. Sorošovcích v amerických médiích, by člověk očekával na stránkách evropských údajně "konspiračních" webových stránek. Nyní se však objevují i v USA. Jedná se o zajímavý jev. Ukazuje to, že stínoví, ale faktičtí vládci USA překročili červenou čáru a že i v USA se začaly ozývat alarmy sebezáchovy.

Je to ze strany Sorosových lidí nepozornost, nebo sebevědomé až arogantní předvádění moci? Vzhledem k profesionalitě Sorosových lidí se zdá být o něco pravděpodobnější druhá možnost - čas ukáže, jak je to ve skutečnosti. A když ne čas, tak Trumpův comeback určitě ano.

Zdroj: https://medvedar.blog.pravda.sk/2022/11/05/v-usa-pisu-ze-za-slaboumneho-bidena-vladnu-sorosovci/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře