Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Volební podvody se hroutí den za dnem: Je Trumpův návrat do Bílého domu na dosah?

To, co se v posledních několika týdnech děje, nemá ve Spojených státech obdoby.

Důkazy o rozsáhlých volebních podvodech se objevují zejména ve státech, které byly vždy klíčové pro určení osudu voleb.

Jiné důkazy o voličských podvodech se již ukázaly několika soudům v USA, ale bohužel téměř všechny tyto soudy se odmítly byť jen podívat na důkazy, které jim byly předloženy.

  • volebni-podvody-se-hrouti-den-za-dnem-je-trumpuv-navrat-do-bileho-domu-na-dosah
  • volebni-podvody-se-hrouti-den-za-dnem-je-trumpuv-navrat-do-bileho-domu-na-dosah
  • volebni-podvody-se-hrouti-den-za-dnem-je-trumpuv-navrat-do-bileho-domu-na-dosah

Hlavní rozdíl mezi současností a munulostí spočívá v tom, že v tuto chvíli konečně probíhají potřebné audity.

Téměř nikdo v USA a v Evropě pravděpodobně neví, kde se nachází Maricopa, a téměř nikdo pravděpodobně nemá nejmenší ponětí o tom, co se v tomto arizonském kraji děje.

V této zemi se dal do pohybu mechanismus, který by mohl opravdu změnit osud Ameriky a celého světa.

Vše začalo 31. března, kdy se arizonský senát rozhodl povolit audit k přepočítání a ověření hlasovacích lístků odevzdaných v okrese Maricopa, který je čtvrtým největším okresem v USA.

Společnost, která dostala za úkol provést tento audit, je floridská Cyber-Ninja.

Když Deep State viděl, co se děje, reakce byla čirá panika. Demokratická strana přispěchala k místnímu soudci a požadovala zastavení auditu. Soudce byl k dispozici, aby zvážil žádost žalobců, ale pouze v případě, že by byli schopni složit kauci 1 milion dolarů.

Demokraté tento požadavek nesplnili a audit pokračoval.

Abychom pochopili, nakolik je audit v Maricopě závažný, je jistě užitečné přečíst si kroniku „The Gateway Pundit„, která přesně popisovala postup provedený za účelem ověření pravosti hlasovacích lístků.

Na hlasovací lístky je namířeno ultrafialové světlo, aby se zjistilo, zda v nich nejsou vodoznaky. Vodoznaky mohou potvrdit, zda je hlasovací lístek pravý. Tento blog a další nezávislá média se zmínily o použití této technologie, ale mnoho lidí, včetně některých Trumpových vlastních stoupenců, tuto zprávu označilo za „falešnou“, přestože CYSA jasně zmínila přítomnost vodoznaků ve volebních lístcích.

Teď se to děje před očima všech. Média selhávají v informování o auditu Maricopa, protože se chovají jako pštros, který strká hlavu do písku v marné naději, že se realita povrchu vytratí.

Pokud by si člověk chtěl vypůjčit terminologii globalistického režimu, mohl by říci, že deep state a média jsou „popírači“.

Mezitím pokračuje přepočítávání a objevilo se již mnoho nezákonností. Auditoři našli tisíce duplikovaných hlasovacích lístků, což jsou hlasovací lístky, které nahradily původní hlasovací lístky v případě, že jsou poškozené nebo nepoužitelné.

Aby bylo duplikované hlasování legitimní, musí mít stejné šestimístné číslo původního hlasování, jinak by duplikované hlasování mělo být považováno za hlasování duchů, nebo prostě za podvrh.

Nicméně, Maricopa spustila Dominův efekt. Jakmile začalo přepočítávání v Arizoně, z druhé strany země, v Michiganu, začal odvážný právník Matthew DePerno předkládat důkazy o rozsáhlém podvodu ve státě Great Lakes.

Vzorec je úplně stejný. Objevily se tisíce nelegálních hlasovacích lístků, které určily „vítězství“ Joea Bidena.

Tyto hlasy byly zaměněny ve stejném okamžiku a ve stejném množství a tato okolnost sama o sobě dokazuje, že tuto záměnu nemohla provést lidská ruka. K přesunu všech těchto hlasů na jednoho kandidáta, Bidena, od druhého, Trumpa, byl použit algoritmus.

Proto bylo potvrzeno to, co bylo částečně ukázáno v listopadu: Joe Biden není legitimním prezidentem Spojených států.

Amerika se stala obětí obrovského podvodu spáchaného ve Spojených státech a dokonce i mimo tuto zemi.

Tento mezinárodní převrat umožnil dosazení podvodníka do Bílého domu.

Jak Deep State zorganizoval puč proti Trumpovi

Jak již bylo zmíněno, podvod byl organizován ze dvou stran: domácí a mezinárodní.

V této chvíli je vzpomínka na noc 3. listopadu velmi důležitá. Mnoho čtenářů si pravděpodobně pamatuje, co se stalo té noci, kdy skrutátoři zastavili současně sčítání v klíčových Státech.

Bylo to nevídané. Deep State si uvědomil, že se něco pokazilo. Podvod nebyl dostatečný. A tady přichází mezinárodní stránka volebního puče proti Trumpovi.

Role, kterou na této straně hraje Dominion, byla prostě klíčová. Je důležité si uvědomit, že Dominion je kanadská společnost, která v mnoha státech řídila sčítání voličů.

Dominion je úzce spřízněn s některými klíčovými osobnostmi Demokratické strany, jako je George Soros a Clintonovi.

Dominium v těchto volbách v podstatě zvládl celé volby do té míry, že vyměnil volební úředníky, kteří neměli přístup k heslům modemu.

Americké volby byly v podstatě privatizovány. Aby však byl podvod zcela úspěšný, potřebovali nejen falešné hlasovací lístky, ale také masivní změnu hlasů z Trumpa na Bidena.

V tomto ohledu hrála Itálie zásadní roli při umožnění úspěšného výsledku této operace.

Té noci začal skandál Italygate, konkrétně zapojení italské vlády do volebního podvodu.

Podle několika zdrojů blízkých Italygate dala Conteho vláda zelenou italské vládní společnosti Leonardo, aby přehodila hlasy z Trumpa na Bidena.

Podvod měl na velvyslanectví USA v Římě koordinovat generál Graziano a další člověk z amerického ministerstva zahraničí Stephan Serafini.

Technickou stránku operace řídil italský profesionální hacker Arturo D’Elia, který pracoval také pro NATO a s kanceláří okresního prokurátora v Neapoli.

V této chvíli se řada lidí ptá, proč Trump, který byl o celém tomto schématu informován, v první řadě neprohlásil volby za nezákonné?

Jinými slovy, proč nebyl kraken vypuštěn v listopadu nebo prosinci?

Trump se vyhnul občanské válce tím, že povolil zřízení loutkové vlády.

Teď by si člověk měl zkusit představit, co by znamenalo oficiální prosazení stanného práva nebo aktivace Trumpova zákona o vzpouře.

Podle ústavního hlediska měl Trump plné právo tato opatření přijmout, protože došlo k přímému útoku proti svrchovanosti USA, který měl svrhnout legitimního nejvyššího velitele.

Z praktičtějšího hlediska by taková rozhodnutí vedla zemi k nové občanské válce, která by byla mnohem ničivější než občanská válka v roce 1860 za Lincolnova prezidentství.

Demokratické státy jako Kalifornie a New York by se pravděpodobně odtrhly a OSN, instituce úzce svázaná s Rockefellerovou rodinou, by Trumpův čin mezinárodně odsoudila.

OSN by také podpořila zahraniční vojenskou intervenci s cílem svrhnout Trumpa.

Byla by to výbušná situace s ničivými následky pro Ameriku a celý svět. Trumpův mistrovský tah spočíval spíše v tom, že udělal to, co se od něj vyžadovalo, aby podvod zastavil, ale na podzemní úrovni.

Trump by se řídil principy umění války podle Sun Tzua. Válka znamená klam a někdy je nejlepším způsobem, jak bojovat s mocným nepřítelem v určitém bodě bitvy, vyhnout se mu a zaútočit na něj v druhém, pozdějším okamžiku.

Podvod proti Deep State se zdá být docela účinný.

Ve Washingtonu je nyní ustavena loutková administrativa postrádající skutečné pravomoci.

Joe Biden armádu neovládá a většina amerických ozbrojených sil ho neuznává jako legitimního vrchního velitele.

Posláním Bidena bylo eskalovat napětí vůči Rusku, druhému velkému nepříteli globalismu, a urychlit prosazování Velkého Resetu v USA.

Biden naprosto zklamal v cílech, které mu zadala kabala.

Napětí s Ruskem se snižuje. Kromě několika urážek na adresu Putina neudělal Biden žádný podstatný čin, který by poškodil zájmy Ruska.

Putin odepřel Ukrajině vojenskou podporu na východní frontě, kde Kyjev vede úmyslné provokace proti Moskvě.

Nedávno se také ukázalo, že Biden chce zrušit sankce proti ruskému plynovodu Nord Stream 2. To by byl zásadní krok k normalizaci vztahů s Moskvou.

Velký Reset se zasekl. Mnohé americké státy zrušily omezení zavedená kvůli covidu a další, jako Florida, postihují firmy, které požadují vakcíny pro své zaměstnance.

V této chvíli by se člověk mohl ptát, kdo ve Spojených státech skutečně velí a kdo jsou Bidenovi nadřízení?

Existuje možná interpretace, která by mohla vysvětlit, co se děje.

Podle několika zdrojů blízkých Trumpovi by prezident dočasně předal moc armádě podpisem zákona o povstání.

To vše bylo údajně provedeno neoficiálním způsobem.

Tímto způsobem Trump proměnil Bidenovu administrativu v loutkovou administrativu, zbavenou jakýchkoliv účinných pravomocí a neovládající armádu, stále loajální prezidentovi.

Tato situace velmi připomíná proroctví velmi populární v těchto týdnech, které pronesl Kim Clement, jihoafrický zpěvák a pastor, který předpověděl vítězství Trumpa několik let před jeho kandidaturou.

Toto proroctví z roku 2008 hovoří o dvou amerických prezidentech, kteří by v určitém okamžiku dějin vládli současně.

Je to situace neuvěřitelně podobná tomu, co se teď děje v Americe, s Trumpem, možným šéfem tajných operací, a s Joem Bidenem, virtuálním prezidentem, který, jak se zdá, ve skutečnosti nevelí.

Tato diarchie se však v určitém okamžiku považuje za skončenou a Clement také řekl něco velmi zajímavého, co s touto situací souvisí.

Jihoafrický pastor výslovně zmínil Itálii, kde se bude konat velká událost. Měl Clement na mysli Italygate a roli Itálie v mezinárodním převratu proti Trumpovi?

Neříká se to snadno, ale to, co Trump udělal, by byl jen strategický ústup. Teď přichází druhá část plánu.

Aby se konaly řádné volby, je nutné odstranit jednu z hlavních příčin, které umožnily podvod v několika státech. Jednou z hlavních příčin jsou volební zákony, které umožnily sčítání nezákonných absenčních hlasovacích lístků, a také účast voličů, kteří neměli volební právo, například nelegálních cizinců.

Sám Trump to ve svém posledním rozhovoru, který poskytl Chanel Rion, novinářce z OAN, jasně řekl. „Něco se musí udělat do roku 2022“, zatímco v jiném rozhovoru pro Joea Pagliarula řekl, že Biden nemůže vládnout, když audity prokáží, že prohrál.

Zatímco se v klíčových státech odhalují volební podvody, Trumpovy rozhovory a vystupování exponenciálně rostou.

Zdroje blízké Trumpovi uvedly, že jeho shromáždění začnou znovu v červnu a že v červenci bude připravena jeho platforma na sociálních sítích.

Trumpův krok podle všeho naznačuje, že prezident už pracuje na tom, aby se volební kampaň konala dlouho před rokem 2024.

Mike Lindell, výkonný ředitel firmy My Pillow, hovořil o možném návratu Trumpa v srpnu.

Těžko říct, zda by Trump byl prezidentem už tento měsíc, ale rozhodně by se dalo říci, že Trump už pracuje na předčasné volební kampani.

Rothschildové svolali mimořádné zasedání, aby zastavili Trumpa

Na straně Deep State si okamžitě uvědomili Trumpův plán a Rothschildovi osobně zakročili, aby vyřešili situaci, která je pro ně velmi ošemetná.

Tato okolnost je extrémně vzácná. Rodina Rothschildů vždy dávala přednost práci v zákulisí.

Rothschildové vybudovali své finanční impérium během posledních dvou století podle přísných pravidel. Financovali obě strany všech válek, aby je ovládly.

Především, jak řekl Nathan Rothschild, jeden z členů rodiny, je klíčové kontrolovat měnu států. Pokud máte pod kontrolou měnu, máte pod kontrolou celý národ.

Rothschildové znají toto pravidlo velmi dobře.

Museli však porušit svá pravidla a zasáhnout přímo, protože situace se zdá být dost nebezpečná.

Lynn de Rothschildová, manželka bankéře Evelyna de Rothschilda, bývalého generálního ředitele týdeníku The Economist, svolala mimořádný summit se stovkou ředitelů nejvýznamnějších a nejvlivnějších amerických korporací.

Toto setkání se konalo na Zoomu, platformě používané pro videokonference, a přítomni byli lidé jako Mary Barraová, výkonná ředitelka GM, a James Murdoch, syn mediálního magnáta Ruperta Murdocha.

Zdálo se, že tato událost je opakováním toho, co se stalo loni, kdy finanční establishment USA koordinoval páchání podvodů v roce 2020.

Časopis Time také odhalil, jak americký establishment úzce spolupracoval, aby se ujistil o úspěšném výsledku volebního puče proti Trumpovi.

Inspirátoři a strůjci tohoto zločinu byli skutečně Rothschildové.

Na této schůzce Rothschildové doručili své rozkazy americkému Deep State. Je nezbytné zabránit reformě amerických volebních zákonů restriktivnějším způsobem.

Proto se rozvíjí poslední kapitola dlouhé války mezi touto rodinou, která chce vládnout světu nastolením Nového světového řádu, a Donaldem Trumpem a jemu oddanými vojenskými vlastenci.

Můžete jim říkat Q, jestli chcete, ale na tom nezáleží. Nejdůležitější je, že výsledek této bitvy by rozhodl o osudu Ameriky a celého světa.

Poprvé po mnoha desetiletích nehrají USA hru Rothschildů na pěšáky.

Poprvé po mnoha desetiletích je tu americký prezident, který nechce obětovat svou zemi na oltář globální tyranie ovládané svobodným zednářstvím a touto rodinou bankéřů, jejímž cílem je nahradit samotného Boha.

Globalismus má plán. Ke vtažení lidstva k Novému světovému řádu potřebuje Ameriku. Je nemožné získat světovou vládu bez účasti supervelmoci prvního světa.

To je posedlost Rothschildů, kteří vedou válku proti USA od počátku jejich existence, aby získali kontrolu nad „Novým světem“.

V ideji svobodného zednářství a kabaly je to nová Atlantida, která má vedení při stavbě nové Babylonské věže.

Je to bitva, která překonává materiální hranice, aby dosáhla duchovní stránky. Duchovní stránka opravdu pomáhá pochopit, co se děje ve světě a skutečnou podstatu této bitvy.

V Bibli je pasáž, která ztělesňuje význam tohoto historického okamžiku a je jednou z Efezských.

„Neboť náš boj není proti masu a krvi, ale proti vládcům, proti autoritám, proti mocnostem tohoto temného světa a proti duchovním silám zla v nebeských říších.“

Proto se zdá, že konečný souboj je blíž než kdy jindy a je již možné vidět nějaké světlo na konci tunelu. Děti temnoty si to dokonale uvědomily a jsou připraveny udělat vše, aby se vyhnuly své porážce. Globalismus je jako raněné zvíře. Je připraven na všechno, než konečně zemře.

Avšak ti, kdo pochopili podstatu tohoto jevu, se nemají čeho bát. V každém případě, světlo zvítězí. Zlo, které utlačuje svět, bude vymazáno.

Čas pro děti temnoty brzy vyprší.

zdroj: http://svobodnenoviny.eu/volebni-podvody-se-hrouti-den-za-dnem-je-trumpuv-navrat-do-bileho-domu-na-dosah/?fbclid=IwAR0HKyiWOZv75DqG4P51GgWfHCymqmkrN5ZCNs6iwgDbgGgncDWfqS9mMu8

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře