Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ale toto? Afganistan menej Covid mŕtvol ako Izrael! Taliban zakáže vakcíny...

Je Alah mocnejší ako Jahve? Lebo Afganistan je oveľa lepšie na tom svojou, z pohľadu systémových etablovaných západných virológov, katastrofálnou korona politikou, ako napríklad Izrael, ktorý bol ešte donedávna príkladom optimálnej korona politiky.

  • ale-toto-afganistan-menej-covid-m-tvol-ako-izrael-taliban-zakaze-vakciny-este-menej-bude

Ako nám vysvetlia naši „skvelí“ prosystémoví virológovia ale nasledovný paradox:

Podľa Dashbordu WHO bolo v Afganistane dosiaľ využitých okolo dvoch miliónov očkovacích dávok. Pritom Afganistan má viac ako 37 miliónov obyvateľov.

Dvoma dávkami vakcín proti korone sú tam zaočkované len asi dve percentá obyvateľstva. Na koronu v Afganistane dosiaľ zomrelo 7031 ľudí.

To je približne toľko, ako v Izraeli, hoci ten má oveľa menej obyvateľov ako Afganistan.

V Izraeli bolo registrovaných dosiaľ 6701 korona mŕtvych, pričom Izrael má len 9 miliónov obyvateľov a zaočkovaných kompletne bolo až 60 percent.

Tento problematický paradox je klasickou lekárskou virológiou fakticky nevyriešiteľný, lebo tá tvrdí, že čím vyššie percento občanov štátu je očkovaných proti korone, tým menej bude úmrtí na Covid.

V prípade porovnania Afganistanu a Izraela to však neplatí.

Možno tento paradox ešte nasledovne zvýrazniť:

Takmer „neočkovaný Afganistan“ je na tom oveľa lepšie ako nadpriemerne dobre „očkovaný Izrael“.

Na jeden milión Afgáncov pripadá 191 korona mŕtvych

Na jeden milión Izraelcov prípadá 744 korona mŕtvych

To samozrejme jednoznačne o niečom svedčí. Ale Západ a jeho systémoví virológovia k tomu mlčia !

 ——————————————————————————————————

Taliban už zakázal očkovanie proti korone v provincii Paktia

Keď bude vymenovaná v Kabule nová vláda Talibanu, tak sa pripravuje vyhlásenie zákazu očkovania proti korone v celom Afganistane.

Dôvod je z pohľadu islamu veľmi jednoduchý a samozrejmý. Všetky očkovacie látky proti Covidu nie sú z pohľadu moslimov a predovšetkým z pohľadu konzervatívnych a radikálnych moslimov halal. To znamená, že nie sú „čisté“ a preto nie sú konformné s Koránom.

Halal nie sú preto, lebo podľa vyjadrení moslimských virológov tieto vakcíny obsahujú aj želatínu zhotovenú z bravčového mäsa, a to je podľa Koránu nečisté a preto jeho užívanie prísne zakazuje.

Ale v Afganistane aj predtým – bez Talibanu – vládlo všeobecné odmietanie vakcín proti korone a len nepatrná časť jeho obyvateľstva sa dala prvý raz očkovať, aj to len pod nátlakom Západu.

Nie však v oblastiach, kde vládol Taliban.

zdroj: https://romanbednar.blog.pravda.sk/2021/08/23/ale-toto-afganistan-menej-covid-mrtvol-ako-izrael-taliban-zakaze-vakciny-este-menej-bude/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře