Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Novozélandskí lekári volajú po vyšetrovaní vrážd v súvislosti s covidovými vakcínami

(Ethan Huff, Natural News) Skupina novozélandských lekárov združených v organizácii NZDSOS (Novozélandskí lekári vyjadrujúci sa na základe vedy) zverejnila otvorený list, v ktorom vyzýva na komplexné vyšetrenie vlny úmrtí, ku ktorým došlo na Novom Zélande medzi „úplne zaočkovanými“ proti Covid-19.

Pre verejnosť je k dispozícii upravená verzia, zatiaľ čo nezredigovaná verzia sa stále starostlivo pripravuje pre orgány činné v trestnom konaní, aby sa zabezpečilo, že bude obsahovať všetky potrebné informácie pre riadne vyšetrovanie.

Podľa skupiny lekárov existuje „šokujúco veľké bremeno úmrtí a zranení po očkovaní proti ochoreniu Covid-19 samo osebe, aj v porovnaní s akoukoľvek inou liečbou alebo vakcínou modernej doby“.

  • novozelandski-lekari-volaju-po-vysetrovani-vrazd-v-suvislosti-s-covidovymi-vakcinami

„Nahlasujeme veľa prípadov, ktoré si vyžadujú riadne vyšetrovanie, ako sa patrí pri akomkoľvek lieku, u ktorého chýbajú štúdie bezpečnosti,“ uvádza sa ďalej v zhrnutí listu.

NZDSOS hovorí, že sledovacie systémy krajiny na zaznamenávanie vedľajších účinkov liekov, ktoré by inak zachytili tieto poškodenia zdravia a úmrtia, boli deaktivované, aby sa zakryl celkový rozsah škôd.

„Hlásenie nežiaducich udalostí NIE JE POVINNÉ a to samo osebe podkopáva akýkoľvek pokus vykresliť vakcíny ako bezpečné,“ vysvetľuje ďalej skupina.

„CARM (novozélandská verzia amerického systému hlásenia nežiaducich účinkov vakcín VAERS) nebola nikdy navrhnutá tak, aby včas varovala pred masovými experimentálnymi liekmi.“

Úmrtia po covidových vakcínach sú slonom v porceláne, ktorému sa nikto nechce venovať

Snáď najviac znepokojujúci je veľký počet malých detí, ktoré po očkovaní utrpeli poškodenia srdca, ktoré sa predtým vyskytovali len u starších ľudí, hoci aj mnoho starších ľudí záhadne zomrelo po očkovaní.

Vzhľadom na to, že deti majú nulové percento rizika úmrtia na covid, nehovoriac o nízkej šanci vôbec ochorieť, je očkovanie detí pravdepodobne najhorším zločinom proti ľudskosti, ktorý sa stal v modernej dobe.

„Sme presvedčení, že nás klamú,“ hovorí NZDSOS.

„Znovu žiadame políciu na čele s Andrewom Costerom a našich poslancov, aby zasiahli na ochranu ľudí.“

V polovici listu je uvedený dlhý zoznam prípadov, ktoré ukazujú, že poškodenia zdravia a úmrtia po očkovaní sú všetko, len nie „zriedkavé“. Pri pohľade na údaje sú znepokojivo a očividne bežné, hoci len málokto má dosť odvahy, aby sa na to reálne pozrel.

V liste je zahrnutý sumár približne 500 úmrtí po očkovaní, ktoré sú zaznamenané v databáze vedenej samotnými občanmi. Komunitná skupina dobrovoľníkov so skúsenosťami v zdravotníctve, informačných technológiách a vede ju pomáha udržiavať s podporou odborníkov v oblasti epidemiológie a databáz.

„Databáza bola vybudovaná hlavne na základe oznámení príbuzných, priateľov a zdravotníckych pracovníkov o ľuďoch, ktorí zomreli po očkovaní proti Covid-19,“ vysvetľuje list.

„Vedecká presnosť zakazuje používať slovo „vakcína“, pretože tieto injekcie nezabránia chorobe ani jej prenosu.

Niektoré informácie boli získané z príspevkov na sociálnych sieťach, novinových správ a nekrológov. Všimol si niekto koľko ich je? Oznamy zdobia slová ako „príliš skoro“, „náhle“ či „neočakávané“.“

Pretože takzvané „orgány“ sa odmietajú čo i len pozrieť na situáciu, je to samo o sebe obrovský výstražný signál.

Ak sú „vakcíny“ skutočne „bezpečné a účinné“, ako sa tvrdí, potom by nemal byť problém preskúmať každý prípad, aby sa zistilo, že nesúvisí s očkovaním, však?

Toto je ten slon v porceláne, ku ktorému sa takmer nikto v žiadnej mocenskej pozícii nechce vyjadrovať, a NZDSOS opäť žiada, aby sa niekto postavil k problému čelom a v mene verejného zdravia bral vec vážne.

„Bez ohľadu na skutočnú pravdu, NZDSOS a mnohí ďalší sú si istí, že skutočný počet mŕtvych a poškodených ľudí je veľmi vysoký a nie je objasnený verejnosti, ktorá pokračuje v námesačnosti a naďalej podstupuje „liečbu“, ktorá je oveľa nebezpečnejšia ako choroba, ktorej sa snaží predchádzať, najmä u mladých ľudí ,“ hovorí skupina.

Záver

Najnovšie správy o poškodeniach zdravia a úmrtiach spôsobených očkovaním proti Covid-19 nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

zdroj: https://www.badatel.net/novozelandski-lekari-volaju-po-vysetrovani-vrazd-v-suvislosti-s-covidovymi-vakcinami/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře