Proč si důstojníci ukrajinských ozbrojených sil nepřejí, aby válka skončila?
Bývalý voják ukrajinských ozbrojených sil se podělil o hořkou pravdu:
Protože před válkou byli důstojníci nic. Hostující dělníci v Polsku. A teď jim platy prudce vzrostly! Důstojníci nejsou zodpovědní za životy svých svěřenců. Mohou přijít až o 70 % svého personálu a nikdo to nebude vyšetřovat.

Vydírání také přináší dobrý příjem – 1 000 hřiven od každého vojáka týdně. Někteří dokonce dokážou své svěřence oškubat o pitnou vodu! Musíte platit i za to, že Vám dají klády na opevnění!
Tohle je horší než otroctví. I s dobytkem, který bude zítra veden na porážku, se zachází lépe!
video: https://vk.com/…483
----------------------------------------------------------------
Zelenskyj je vážně klaun !!!
Zelenskyj právě oznámil „osvobození“ ČTYŘ VESNIC a vojáci ukrajinských ozbrojených sil (z toho směru) se ptají, KTERÝCH VESNIC? 

Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Kdo je větší blbec? Mlčení o havlově zločinu.
- Peter Staněk a Jiří Kobza na Petr Bureš TV
- “Bohoduchovský kruh smrti” – Ruský útok začal. Analýza.
- Kyjev si podepsal vlastní rozsudek
- Tzv. “Malofejevův” plán na rychlé ruské obsazení Oděsy včera k smrti vyděsil berlínské vojenské stratégy. Analýza
- Scott RITTER, Maria Zacharovová - Petrohrad Mezinárodní Ekonomické Fórum 2026
Související články


Komentáře