Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Sci-fi realita již dávno není dezinformací

Sci-fi realita již dávno není dezinformací, a to v souvislosti s pravdami, které přiznává západ. Řeč je o přiznání mimozemské existence i návštěv mimozemských bytostí v různých koutech naší Země.

  • sci-fi-realita-jiz-davno-neni-dezinformaci

Sci-fi realita již dávno není dezinformací, a to v souvislosti s pravdami, které přiznává západ. Řeč je o přiznání mimozemské existence i návštěv mimozemských bytostí v různých koutech naší Země. 

Z toho všeho vyplývá, že jen naivní člověk si myslí, že jsme ve vesmíru sami. Dokonce unikají mnohdy závažné informace z archivů, že s mimozemskými bytostmi kšeftuje zejména západ!

Spolupráce s temnými eminencemi jsou v USA dennodenním tunelem peněz a nevinných lidských obětí (viz "nevysvětlitelné" mimozemské únosy)! 

Každý rozumný a přemýšlivý člověk si například uvědomuje, že bytová a energetická krize, všeobecná drahota všeho možného, je výplodem chorých mozků a světových skrblíků, na což doplácejí, teprve doplatí, obyčejní lidé, jak se rýsuje v prognózách.

I média též v souvislosti se schválně vypuštěným coronavirem přiznávají postupně pravdu, tak jako při jezení krupičné kaše. Nejprve se jí okraj, poté se postupně naše chuť zaměřuje ke středu - jádru problému!

V mládí jsme rádi četli sci-fi, pohádky, dívali jsme se na horory a thrillery, ale postupem času v průběhu 21. století se všechno stává pravdivé, reálné a skutečné. Dříve to bylo považováno za dezinformaci, tak jako nepohodlné pravdy, které se nehodí do krámu domácích i světových popularit.

Dovolím si tvrdit, že například špatná zahraniční politika České republiky, jež brečí na špatném hrobě, poškozuje obyvatele našeho národa - viz drahota, zbytečné eskalace, opětovný pocit dříve zažité studené války v rizikovém stavu atd. 

Myslím si, jsem toho názoru, že energetická i bytová krize, všeobecné sci-fi, není vůbec dezinformací, ale krutou realitou. 

Chtějí nám mimozemšťané pomoci z problémů, anebo nám uškodit? Kolik mimozemských ras se zajímá o blahodárný osud lidstva na Zemi? Kdo nám chce prospět, nabídnout své rady, vyspělé technologie? Kdo nám zas ublížit

Každá na pohled dezinformace má svůj původ a důvod, a tak sci-fi probíhá například v omezování občanských a osobních svobod, též utahováním opasků, protektorátními stavy. Zločinem je, že původci domácích i světových krizí rapidně bohatnou, kdežto jejich nevinné oběti většinou chudnou!

Vážení občané, vždycky jsem chtěl mír a pokoj v naší zemi i na Zemi, též ve vesmírných sférách, vždycky chci, a budu chtít.  Abychom se dostali z krize "všeobecné," musíme hodně přemýšlet, tedy rozlišovat mezi dobrem a zlem. Nesmíme se vzájemně "pojídat" zaživa. Nesmíme si házet klacky pod nohy. 

Určitě jsme se dočetli o sci-fi, kde může v pohodě vládnout dobro, ale též jsme se dočetli o sci-fi, kde vládne automaticky zlo individuální i společenské. A proto chtějme raději ten sci-fi příběh dobra ve 21. století i v následujících etapách našich životů i budoucích generací.

 

Václav Kovalčík, Zlín

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře