Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak začátek Putinovy nové rozhodující operace “Cвидетель” souvisí se zatčením Igora Girkin-Strelkova!

Jak začátek Putinovy nové rozhodující operace “Cвидетель” souvisí se zatčením Igora Girkin-Strelkova! Kyjev přiznal, že už utrpěl 70% ztráty!! Při dobytí každých 100 metrů ruského území padne 5 Ukrajinců!

25. března 2022 jsme byli vymazáni kompletně z Youtube, 

http://michalapetr.cz/doku.php#map_1130_usa-ruska_arm.. 

protože jsme předpověděli, že Kyjevský režim se v roce 2023 nevyhnutelně zhroutí v důsledku vzpour ukrajinských vojáků, kteří už nebudou chtít masivně umírat na frontě, jen aby oligarchové, úředníci, a Zelenského politická klaka, rozkradli miliardy dolarů západní pomoci, zbohatli, a vyhnuli se odvodu na frontu, a jisté smrti!! Uplynulo 16 měsíců, a včera přední ukrajinské médium Kyiv Post, reklamně, (finančně), podporované USAID, https://www.kyivpost.com/classifieds/38 těsně provázanou se CIA, https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Agency_fo.. přiznalo, že ukrajinská armáda už utrpěla ztráty ve výši 70% živé síly!

  • jak-zacatek-putinovy-nove-rozhodujici-operace-c-souvisi-se-zatcenim-igora-girkin-strelkova

Že za každých 100m dobytého území muselo 5 Ukrajinců zaplatit svým životem! Že morálka armády se hroutí, a že vojáci si myslí, že “pouhé centimetry nově osvobozovaného území, za ty obrovské ztráty nestojí!” https://www.kyivpost.com/post/19707 

Protože zpochybňovat Kyiv Post, podporovaný USAID, která má těsné vztahy se CIA, je pro fialová i čaputo média zhola nemožné, vše dnes podrobněje rozebereme, včetně přípravy ruské závěrečné ofenzívy “Cвидетель”, kvůli které byl zatčen Igor Girkin Strelkov, aby nenarušoval její průběh, a neohrozil její plánovaný výsledek. (Pořad MAP 1130, za který jsme byli v březnu 2022 vymazáni máte dnes k dispozici jako bonus. Zajímavé jsou zejména strany 4 a 5 map_1130. https://www.michalapetr.com/wp-content/uploads/2023/0.. Jde o neredigovaný text, ze kterého jsem v pořadu volně vycházel, a který jsem včera přeformátoval z ODT na PDF.) Legračně nás tak Youtube vymazalo 2 krát, a vždy, když jsme měli v našich analýzách pravdu. Poprvé nás Youtube vymazalo na konci roku 2019, protože jsme předpověděli, že kriminální gangy složené z imigrantů vyrazí z NOGO zón a budou se snažit ovládnout švédská města.

Dnes je to realita, kterou přiznávají všichni. Podruhé nás vymazali v březnu 2022, za to že jsme předpověděli, že válka je už rozhodnuta, a že nepřijmout tehdejší Putinovy podmínky, povede jen ke zbytečné smrti sta tisíců Ukrajinců, ke zbídačení milionů Ukrajinců, a ke zbohatnutí úzké úřednické, ekonomické a politické elity Ukrajiny. Že dojde ke krachu evropského průmyslu, a že Putin si své cíle stejně prosadí, ba co víc, díky pokračování války si prosadí i další cíle, o kterých ještě loni na jaře jen snil! Jen díky Vám a Vaší podpoře můžeme přinést i dnešní analýzu. Dík!

Zatčení Igora Strelkova https://www.michalapetr.com/wp-content/uploads/2023/0.. je nepatrnou, ale zřejmou součástí nové Putinovi strategie “Cвидетель” zaměřené na co nejrychlejší ukončení ukrajinského konfliktu podle Ruských podmínek! Když jsme analyzovali, že Prigožinova vzpoura byla Putinovou operací PSYOPS, nejdřív nám nikdo nevěřil, ale nakonec i samotný Putin, pod tíhou důkazů, přiznal, že tomu tak bylo, a že s Prigožinem udržoval v době vzpoury těsné kontakty. Tenkrát jsme ještě ale nebyli schopni analyzovat cíl, který Putin svou operací PSYOP – Prigožin sleduje. Dnes je už mnohem jasněji. Putin od počátku června provádí rozsáhlou operaci “Cвидетель”, která je velmi komplexní, a má za cíl vytvořit podmínky pro úplné a rychlé ruské vítězství na Ukrajině, za pomoci velmi zvláštních metod, které jsou typické pro tajné služby, a ve kterých je Gosudar světovým velmistrem, který nemá sobě rovného.

Zatčení Girkina, je jen malou kapkou v moři náhlých přesunů důležitých Rusů z epicentra dění. Zatčení Girkina vyvolalo bouři mezi starými vojenkory historicky spojenými s doněckou rebelií. Část těchto starých vojenkorů se ale už poučila z nových pořádků, a zatčení Girkina raději ani nekomentovala. Typicky WarGonzo, který je jedním z nejslavnějších doněckých a ruských vojenkorů, a který se v Kremlu dokonce jako doprovod Denise Pušilina účastnil slavnostního aktu připojení území Rebelů k Ruské federaci, a byl Putinem vyznamenán, se po zkušenostech s kritikou Putina a Šojgu v době po ruském stažení za řeku Severní Doněc na začátku podzimu 2022 raději už k zatčení Girkina-Strelkova ani nevyjadřoval.

2.Foto https://www.michalapetr.com/wp-content/uploads/2023/0.. z 20. prosince 2023 z udělování vysokých státních vyznamenání doněckým funkcionářům a rebelům. WarGonzo s berlemi, vpravo od něj Denis Pušilin, Putinem dosazený vládce Doněcké lidové republiky, a nynější Gubernátor. (Zdroj – Archív Kremlu.)
WarGonzo se tak zařadil, na rozdíl od řady svých rebelských kolegů, kteří doněckou rebelii po léta mediálně pokrývali, ke skupině nových ruských vojenkorů, kteří postupně ty rebelské nahrazují, a kteří zatčení Strelkova rovněž ignorovali. Mimořádné postavení mezi touto skupinou nových vojenkorů má telegramový kanál Rybar, za nímž stojí Михаил Звинчук. Zvinčuk je vysoký příslušník GRU, který působil v Sýrii jako osobní překladatel řady současných slavných ruských generálů Lapina, Surovikina a dalších, a který později z tiskového ústředí Ruské armády organizoval kampaně na ovlivnění západních novinářů ve prospěch ruské politiky v Sýrii i na Ukrajině. Zvinčuk od roku 2019 pracoval pro Prigožina na vytváření mediální politiky Wagner Group. Po zahájení Putinovy zvláštní operace na Ukrajině spustil telegramový kanál Rybar, který na rozdíl od starých rebelských a ruských vojenkorů, nebo Strelkova, či dalších ruských nacionalistů, se liší hlavně tím, že neuráží Ukrajince, ale snaží se o značně neutrálnější postoj k tomuto etniku! Rybar důsledně rozděluje mezi tzv. Ukro-nacistou, a obyčejným Ukrajincem. A má k dispozici často velmi exkluzivní satelitní a jiné důkazy o výsledcích ruských raketových úderů. Rovněž k Prigožinově vzpouře se stavěl od počátku zdrženlivě a tvrdil, že rychle vyšumí, a že o nic nejde. Tyto zdánlivé maličkosti ukazují na propojenost s GRU, stejně jako v případě Wagner Group, či Prigožina. Pokud v CIA platí, že se z ní neodchází do důchodu, o GRU to platí dvojnásob.

Těsně před zatčením Strelkova byl odvolán z funkce mimořádně úspěšný a populární generál Владимир Селиверстов, velitel elitní 106. výsadkové divize z Tuly. Proti jeho odvolání dokonce bezúspěšně u Putina protestoval tulský gubernátor Алексей Дюмин. 106. výsadková divize byla přitom pod velením Saliverstova od léta 2022 rozmístěná na Donbase, a vždy odrazila všechny ukrajinské útoky, a úspěšně útočila spolu s Wagner Group u Bachmutu. Staří vojenkorové obviňovali Šojgu z pomsty za kritiku od Saliverstova. Noví GRU vojenkorové opět mlčeli! Proč?!

(3.Foto: https://www.michalapetr.com/wp-content/uploads/2023/0.. Hrdina Ruska Saliverstov, velitel legendární 106. výsadkové divize byl v souvislosti s přípravou na operaci Cвидетель přes protesty řady vysokých ruských politiků odvolán z funkce, ačkoli jeho divize podávala soustavně ty nejlepší výkony mezi ruskými jednotkami na Ukrajině!)

Třetí, velmi po tichu, odvolaný Hrdina Ruska je plukovník Азатбек Омурбеков, velitel 64. samostatné motostřelecké brigády. Tato brigáda byla z Ukrajiny odvolána zřejmě úplně celá. Plukovník Omurbekov si nyní krátí čas pořádáním přehlídek v dalekém Chabarovsku a výcvikem své brigády, která se v důsledku připravované operace Cвидетель na ukrajinské bojiště jen tak nevrátí! 4.foto: https://www.michalapetr.com/wp-content/uploads/2023/0..

Všichni v současné době odvolávání, zatýkaní, a nebo do mediálně bezvýznamných postů přesunovaní Hrdinové Ruska mají společné dvě věci – buď otevřeně nosí na svých uniformách emblémy SSSR, a nebo jsou spojeni s (údajnými) válečnými zločiny. Generálové Surovikin, Lapin, Saliverstov i Popov se veřejně na svých polních uniformách netajili svou sympatií k SSSR a Sovětské Armádě. Saliverstov a Omurbekov veleli jednotkám v ukrajinské Buči, kde bylo po jejich stažení nalezeno spousta zavražděných civilistů. Omurbekova 64. brigáda je obviňována z celé řady loupeží i vražd. Saliverstov a jeho podřízení jsou obviňováni ze smrti ukrajinského novináře Maxe Levina, který byl ovšem prokazatelně zabit střepinou. Igor Strelkov se sám v ruském rádiu přiznal k popravám a vraždění Ukrajinců bez soudů, a je odsouzen soudem v Haagu na doživotí.

Odsouvání všech velitelů nebo politiků spojených nebo obviňovaných ze zločinů proti ukrajinským civilistům má zřejmou časovou souvislost s premiérou nového ruského velkofilmu financovaného ruskou armádou. Velkofilm Cвидетель, (ukázkové video) https://kg-portal.ru/comments/115637-svidetel-trejler/ , premiéra 17. srpna, má za cíl představit za hlavní pachatele zločinů proti lidskosti a vraždění civilistů na Ukrajině ukrajinské nacisty a kyjevské politické elity. Film je natočen v ruské i anglické verzi. Na ruských kanálech jsem už zachytil informace, že má být zadarmo.

Tímto mimořádně rozpočtově náročným filmem Rusko sleduje zřejmý cíl, začít naklánět světové veřejné mínění na svou stranu. Že se mu to může zdařit je jasné z úspěchu letošního hitu americké sezóny filmu o děsivém obchodu s dětmi, pedofilii a prodeji dětských orgánů – Sound of Freedom, včetně zuřivosti s jakou tento skutečný příběh napadají zastánci WOKE kultury a nových evropských hodnot , kteří v něm vidí ohrožení své současné politické dominance.

Tato ruská politická a diplomatická ofenzíva spojená s premiérou filmu Cвидетель neponechává nic náhodě, a tak jsou jedinci, kteří by mohli posloužit protipropagandě odstavováni. V Kyjevě už na Putinovu připravovanou propagandistickou ofenzívu reagovali, a byl odvolán ministr kultury Ukrajiny, Olexander Tchachenko, který proslul řadou skandálů, tvrdou cenzurou novinářů na internetu, ale hlavně neschopností propagovat současnou válku pomocí filmů a dalších děl.

Krátce po celosvětové premiéře filmu Cвидетель 17. srpna se ve dnech 22-24. srpna sejde v Jižní Africe přelomový kongres BRICS, a už teď je jasné, že 40 zemí Asie, Jižní Ameriky a Afriky, má zájem na konferenci v Johannesburgu požádat o členství v organizaci. Půjde o velkou manifestaci podpory Ruska. Minulý týden v Bruselu už donutili prezidenti zemí Jižní Ameriky komisi EU, aby ve společném komuniké z klíčového společného summitu nahradila slova Důrazně odsuzujeme ruskou agresi proti Ukrajině a porušování její územní suverenity na pouhý neutrální nic neříkající text Vyjadřujeme znepokojení nad válkou na Ukrajině! Ani Putin nelenil a 20. července navštívil Murmansk, aby provedl inspekci výstavby největšího světového terminálu pro zkapalňování plynu LNG. Rusko masivně investuje do kapacit LNG ve spolupráci s japonským, čínským a francouzským kapitálem.

Putin tak vyslal jasný diplomatický signál, že se Rusko hodlá vrátit na západní energetické trhy. Signál byl o to silnější, že za jedním z hlavních investorů do projektu Arctic-2 LNG, který Putin navštívil, francouzskou společností TotalEnergies, stojí americký BlackRock 6.6%, a USA jsou s 38.5% hlavními držitely akcií. BlackRock samozřejmě svůj podíl soustavně navyšuje!! Jak bylo 21. července zveřejněno dodávky plynu z nového terminálu Arctic-2 LNG jsou už na rok 2024 takřka vyprodány!! Hlavními kupci se stali Japonci!! EU i ČR opět zaspaly, až se proberou bude mít Rusko vyprodáno, a nám nezbyde než nakupovat drahý plyn z USA!!

Putinova diplomatická ofenzíva je přesně načasovaná se situací na ukrajinském bojišti. Jeden z největších expertů na současnou vojenskou strategii a strategii národní a státní bezpečnosti Franz-Stefan Gady, který vedl oddělení strategických analýz druhé nejvýznamnější světové poradenské firmy v této oblasti, britského Institute for Strategic Studies, se s tím 22. července ani trochu nemazlil, a rovnou zveřejnil, že k úspěchu ukrajinské ofenzívy nedošlo, protože ukrajinští velitelé nejsou schopni nic zorganizovat ani naplánovat, a ani nejsou schopni koordinovaně využívat potenciál zbraní, které dostali k dispozici. Gady tak potvrdil, že ukrajinské armádě ze všeho nejvíc chybí profesionálně zdatní důstojníci a generálové. Jejich výcvik trvá desetiletí, ještě déle než pilotů. A bez nich může Kyjev provádět jen sebevražedné zteče generála Syrského, a ještě sebevražednější Banzaj útoky Zelenského komisařky Zauhlé! (Viz starší analýzy.)

Prezident Zelenskyj je v koncích. Včera večer telefonoval náčelníkovi NATO Stoltenbergovi, a požadoval, aby NATO zahájilo okamžité kroky k odblokování vývozu ukrajinského obilí přes Černé moře. Náčelník Stoltenberg se po rozhovoru omezil na stručné prohlášení, že měl dobrý rozhovor se Zelenským o zrušení černomořské obilné dohody, a že NATO důrazně odsuzuje jednání Moskvy, která z potravin dělá zbraně, a že NATO jako vždy podporuje Ukrajinu! Už 20. července Polsko a Maďarsko společně prohlásily, že žádné ukrajinské obilí nesmí být převáženo přes jejich území, dokud nebudou vybudovány transportní kapacity, a dokud nebude zabezpečeno, že obilí opustí Evropu. Polsko ovšem podle sdělení analytiků už celý rok úmyslně bojkotuje jakékoli pokusy zvýšit transportní kapacitu ukrajinského obilí přes své území.

Mocná organizace italských zemědělců CIA AGRICOLTORI ITALIANI zahájila tažení proti ukrajinské pšenici, která v posledních měsících zavalila Itálii. Její dodávky způsobily propad cen kvalitní italské pšenice, která se používala na výrobu italských těstovin. Farmáři se vzbouřili, protože se italské těstoviny začaly vyrábět z levné ukrajinské pšenice a spustili celonárodní petici, aby se ukrajinská a další cizí pšenice nesměla používat v italských těstovinách. Sdružení farmářů začalo tvrdit, že ukrajinská pšenice je zamořená olovem, těžkými kovy, a dalšími zakázanými chemikáliemi, že Ukrajina má tak zdevastované životní prostředí, že produkuje zdraví nebezpečné plodiny, a že jejich levným dovozem přijdou statisíce farmářů o svou práci! Zajímavé je, že sdružení farmářů varovalo Italy před osudem Slováků, kteří ukrajinskou pšenici dováželi o sto šest!

Putinova nejnovější válečná strategie je tak založena na předpokladu, že se Ukrajina brzy zhroutí vyčerpáním, vztekem obyvatelstva na vlastní elity, které jen kradou a odmítají bojovat, únavou z války, vysokými ztrátami, korupcí a bezvýchodnou ekonomickou situací. Současně s tím Putin provede diplomatickou a propagandistickou ofenzívu, aby získal srdce obyvatel světa, USA i Evropy, a nabídnul řešení drahoty návratem k předešlému stavu plynulého zásobování levnými ruskými energiemi a surovinami, které zabezpečovaly vysokou životní úroveň všech občanů EU!

Válka splnila svůj účel. Bojechtiví Ukrajinci již padli. Jak jsme od pozdního podzimu předpokládali, Putin nechce štvát Ukrajince proti Rusům, ale proti ukrajinským elitám! Lidé jako Prigožin, Strelkov, Saliverstov či Omurbekov by Putinovi zbytečně kazili jeho plány, protože by mohli posloužit západním médiím k protipropagandě. Bude zajímavé sledovat Dmitrije Medveděva, který zatím jako zlý muž z Kremlu vypouštěl ta nejrazantnější slova a výhružky. Pokud zmírní slovník, bude další důkaz o Putinově nové strategii! Protože Putin je známý tím, že své strategické kroky plánuje s předstihem mnoha let, je pravděpodobné, že je již přesvědčen, že válku vojensky vyhrál, a tak spouští první kroky, které mu usnadní budoucí mírová jednání a jednání o zrušení sankcí.

Zda jsme se v naší dnešní analýze mýlili, se teprve ukáže!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře