Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Muslim hovoří o tom, jak se Západ dobrovolně zaplnil nejhorším odpadem z islámských zemí (video)

EU: Toto  video nám názorně ukazuje, jak si Evropa dobrovolně dováží ten nejhorší odpad a tím páchá sebevraždu.

Podporuje teroristické organizace, které jsou běžně v některých islámských zemích zakázané (viz mnohaleté financování Muslimského bratrstva ze strany EU) a evropské země přijímají s otevřenou náručí kriminálníky a teroristy, kterých se země jejich původu rády zbaví.

  • muslim-hovori-o-tom-jak-se-zapad-dobrovolne-zaplnil-nejhorsim-odpadem-z-islamskych-zemi-video

Muslim na videu níže to řekl novinářce jasně: Islámští extremisté se díky této politice stávají silnějšími a Západ slabším.

A o tom zřejmě celá tato politika je.

Níže hrubý překlad videa:

Na začátku hovoří o tom, že v každé společnosti je odpad, kterého je třeba se zbavit. Nejprve hovoří o skutečných odpadcích, které je nutno pravidelně vyvážet, aby byl domov čistý.

A upozorňuje na to, že také mezi lidmi je odpad, který musí být izolován od společnosti.

Dále se pozastavuje nad špatnou západní ideologií.

Dále říká:

„IRGC nemůže působit v Saúdské Arábii, její příznivci si nemohou otevřít bankovní konto ve Spojených Arabských Emirátech. Další extremistické skupiny jako Muslimské bratrstvo, které jsou spřízněny s IRGC a Hizballáhem, nemůže působit v Bahrajnu nebo Ománu.

A to jsou muslimské země. A kde mohou volně působit? V Londýně, Francii, Washingtonu, v Austrálii, Kanadě, v Torontu. Působí tam, mají tam bankovní účty, registrované organizace (pozn. jde právě o organizace štědře dotované EU).

Macron, prezident Francie, jednou řekl, že je islámský svět v krizi. Ano, my máme problém, máme Boko Haram, Al Kájdu, Talibán, my máme problémy.

Ale pokud se na to podíváte globálně, tak islám je velice úspěšný, velmi rychle roste – a děláme to velmi dobře. V Dubaji není krize, Abú Dhabí, SAE, Bahrajn, Omán, Kuvajt – tam nikde není krize.

Muslimské země si vedou dobře, jenom na několika místech je problém.

Říkám, že vy jste v krizi. Vy jste vešli do muslimských zemí a dovezli jste si z nich odpad, který chtěly muslimské země uvrhnout do vězení nebo jej jakkoli izolovat od společnosti.

Přišli jste k nám a importovali jste si je. Proč? Kvůli levné práci. Ale tito islámští extremisté nechtějí pracovat. Oni chtějí vše zadarmo. Chtějí si vzít Francouzku s blond vlasy a modrýma očima, oni nemají čas pracovat.

Podívejte se na Polsko. Nemají problém s islámským extremismem. V Polsku nebyl ani jeden teroristický útok. Polská politika je dobrá, francouzská ne.

Když k vám přijdou, využijí vás, vaše zdroje. Dostanou se do Washingtonu DC, usednou v Kongresu, podpoří íránský režim, pak hlasují proti sankcím a jsou tam v hidžábu. Proč?

Protože vaše ideologie je špinavá, když si to mohou dovolit. Když si to dovezete nebo dovolíte, aby to k vám přišlo nebo to posílíte, povzbudíte, glorifikujete, budete s tím spát.

To je problém Západu.

Otázka je, Tino: Posílí to extremisty nebo to oslabí Západ? Říkám, že obojí….“

Zdroj: https://cz24.news/muslim-hovori-o-tom-jak-se-zapad-dobrovolne-zaplnil-nejhorsim-odpadem-z-islamskych-zemi-video/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře