Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Politici a kasina. Jak hluboká je hra?

Hazardní hry jsou v té či oné míře vlastní každému člověku. Ale pro někoho, kdo potřebuje jen pár her online ceska casina na začátek! hrát, a někdo a několik nocí strávených v offline kasinu nestačí. Hraní je druh magie, která je přístupná nejen obyčejným lidem, ale i "téměř nebeským", světově proslulým politikům. Jaká byla pro ně hra a co přesně si užili? Na tuto zajímavou otázku existují odpovědi!

Hazardní hry jako takové, nebo co se skrývá za mým jménem?

  • politici-a-kasina-jak-hluboka-je-hra

Bez zdravého vzrušení by byl život pravděpodobně nudný. Chci drive, kreativitu a více.... "chytit štěstí za pačesy", nebo se o to alespoň pokusit. Proč ne? Nyní je to snadné s kasinem playamo 10 euro žádný vklad za pouhou registraci, ale v dávných dobách někteří císaři starého Říma, dokonce i na taženích, s sebou nosili hrací stoly!

Proč by si tedy prominentní politici nemohli odepřít potěšení ze hry, kterou mají rádi? Je těžké to posoudit, ale můžeme předpokládat, že kostky, karty a další hazardní hry:

- Byly odpočinkem a zábavou od každodenního života. Muž, který se zastává celého národa, si potřebuje odpočinout;

- sloužily k "brainstormingu" při řešení konkrétního problému. Tato změna činnosti je velmi účinná, jak dnes zjistili vědci;

- pomohli uvolnit se a stát se "obyčejnými smrtelníky";

- znovu dokázal císaři, králi nebo prezidentovi, že je velký a vše je v jeho moci;

- ho naučil myslet dopředu, což je ve světě politiky velmi cenné.

Zda to byl tento případ, nebo něco podobného, můžeme jen spekulovat. Je však zajímavé sledovat, co a koho miloval ve skutečnosti, protože hra je svůdná, majestátní a všepohlcující. Světoznámí politici aneb když je hra nade vše. Mocní tohoto světa si dovolili více slabosti než ostatní. Ve starověku to nebylo odsuzováno, ale naopak vítáno, takže obyčejní lidé věděli, že jejich vládci dávají hrám přednost. V současné době se situace změnila a společnost závislost politiků na hazardních hrách odsuzuje. To jim však nebrání navštěvovat podzemní kasina a nechávat tam peníze i v předvečer důležitých schůzek a událostí. Kdo je kdo? Dovolte nám, abychom vám o tom pověděli!

Doby dávno minulé

Julius Caesar, Claudius, Augustus, Nero a Caligula milovali hazardní hry. Když se tehdy nezabývali státními záležitostmi, věnovali se hazardu! Není žádným tajemstvím, že Caesar byl autorem slov "alea iacta est", tedy "osud je zpečetěn", která pronesl při překročení řeky Rubikon. A to naznačuje, že byl v té době ve hře! Drzý Caligula nepřestal hrát kostky ani v den, kdy zemřela jeho sestra, kterou zbožňoval. Odměnou mohla být velká suma peněz, šperk nebo hlava z ramene toho, kdo si s císařem hrál, podle jeho nálady. Císaři zkrátka chtěli být "v obraze", cítit chuť života a drajv v každém okamžiku. A dovolili si to!

XV a XVIII století aneb když to všechno začalo

Postoj k hazardním hrám byl vždy proměnlivý. Lidskou povahu však nelze oklamat, a tak ve své době velký Lorenzo Medicejský miloval karetní hry a podporoval umělce. Mezi nimi našel svůj žánr a dokázal hrát celou noc! William Penn, který založil stát Pensylvánie, získal pozemek v kartách. On i jeho syn byli vášnivými hazardními hráči a vyhrané peníze použili na rozvoj státu. Místní obyvatelé kvakery zbožňovali! Slavný George Washington se kartám věnoval jen tehdy, když nemohl vyřešit složitý politický problém. Všechny své hry a jejich pohyby si zapisoval do deníku, pak si je znovu pročítal a nacházel vítězná řešení!

Politici moderní doby versus hra: věděli, nebo nevěděli? Víte, že hra má v sobě něco magického, a to je fakt! Pomůže vám nejen řešit problémy a bavit se, ale také dělat správná rozhodnutí! Napoleon Bonaparte miloval karetní hry a podporoval otevírání klubů po celé Francii. Své zkušenosti a dovednosti, strategické a taktické schopnosti přenesl na bitevní pole a proslavil se jako slavný vojevůdce!

Málokdo ví, že Deklaraci nezávislosti Spojených států amerických napsal Thomas Jefferson mezi dávkami karet. Maximální napětí a soustředění vedlo k dokonalému textu, který funguje dodnes, což je důležité! Harry Truman později rád hrál karty, stejně jako Franklin Roosevelt, a měl rád i další varianty této hry. Winston Churchill byl vášnivým hráčem a věřil, že člověk by měl být stejně odvážný a statečný na bitevním poli jako u karetního stolu. Tento slavný válečný vůdce miloval nejen poker, ale také mahjong.

Dokonce i Nigel Farage vyčníval! V předvečer dne, kdy se stal vůdcem své strany, hrál celou noc poker! Co nám všechny tyto skutečnosti říkají? Předním světovým politikům není nic cizí. Ale díky svému postavení mohou přenášet své vlastní zkušenosti na politické bojiště a vyhrávat jednu stranu za druhou!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 BeatriceVilliams 2022-11-11 16:41
Ze všech moderních kasin mohu s jistotou říci, že česká kasina jsou nejspolehlivějš ími automaty, ve kterých se hraje jedna radost. A z vlastní zkušenosti mohu říci, že i když jste začátečník, pak si na těchto stránkách můžete zahrát https://mostbet-casino.cz/hraci-automaty-mostbet/ . Protože píší podrobný popis her a svým hráčům poskytují štědré bonusy.
Citovat
#1 BeatriceVilliams 2022-11-11 15:30
Které hry hrajete nejčastěji? Podělte se o své poznatky z poslední doby. Chci hrát moderní hry za peníze, aby byl můj život jasnější a šťastnější.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře