Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

VIDEO: Šéfka Evropské centrální banky Christine Lagarde prozradila děsivý plán na zavedení digitálního Eura

VIDEO: Šéfka Evropské centrální banky Christine Lagarde prozradila děsivý plán na zavedení digitálního Eura již na podzim tohoto roku a padla dokonce i zmínka o možnosti, že nebudou povoleny už ani drobné hotovostní transakce okolo 300 až 400 EUR! V minul

Ruská dvojice imitátorů Vovan a Lexus má na pažbě další neuvěřitelný úlovek, který ale má naprosto děsivé a nečekané rozuzlení a dohru. Christine Lagarde jako šéfka Evropské centrální banky (ECB) si totiž sjednala konferenční hovor s Volodymyrem Zelenským, ale vůbec netušila, že na druhém konci je dvojice ruských imitátorů Vovan a Lexus, kteří naprosto dokonale a věrně napodobili hlas ukrajinského prezidenta.

  • video-sefka-evropske-centralni-banky-christine-lagarde-prozradila-desivy-plan-na-zavedeni-digitalniho-eura-jiz-na-podzim-tohoto-roku-a-padla-dokonce-i-zminka-o-moznosti-ze-nebudou-povoleny-uz-ani-drobne-hotovostni-transakce-okolo-300-az-400-eur-v-minulost

Christine Lagarde mluvila o více věcech [1], včetně války na Ukrajině, ale ten největší šok zazněl ke konci rozhovoru. Vovan totiž v roli Zelenského nadhodil téma zavádění digitálních měn centrálních bank (CBDC) a plán na přijetí digitálního Eura. A šéfka ECB prozradila, že plán je již hotový, je přichystaný a ECB o něm bude hlasovat 23. října tohoto roku!

A to nebylo všechno, protože Christine Lagard potvrdila, že digitální Euro bude znamenat kontrolu nad platebními transakcemi, ale v současné době se prý ještě uvažuje nad tím, jestli ECB ponechá možnost hotovostních transakcí okolo 300 až 400 EUR, protože v současné době je ten limit v EU nastaven na 1 000 EUR.

Christine Lagarde v tom ale vidí hrozbu, protože právě tyto malé částky byly prý v minulosti dobíjeny pomocí hotovosti na tzv. předplacené platební (debetní) karty. Pomocí těchto malých transakcí prý byl financován teroristických útok v Paříži v roce 2013. Šéfka ECB tím vnesla mezi obchodníky obrovskou nejistotu, protože tlak na omezení hotovostních transakcí je enormní na podnikatele doslova ze všech směrů a bank.

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-04-12 07:36
ukrajinská, pardon, naše vláda to nepochybně schválí.pak teprve vyjde národ do ulic a bude následovat kopie titova osudu v jugoslávii, možná i lidový soud a norimberský proces.
Citovat
#1 Bumberdlik 2023-04-11 18:16
Dobře, že Vovan a Lexus tyto "inteligenty" 4. říše alias tzv. "eu" tak noblesně před světovou veřejností odhalují! Jen tak dál hoši, spousta normálních a rozumných lidí je a bude i v budoucnosti za vaší perfektní práci jen vděčna!!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře