Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

180° Petra Fialy aneb "jen idiot nemění svůj názor"

Jedno se našemu premiérovi na čtvrt úvazku upřít nedá. Dosáhli jsme dalšího prvenství v Evropě! V nárůstu ceny elektřiny, kterou umíme vyrobit snad nejlevněji, jsme obsadili suverénně první příčku! Sláva a vděk našemu premiérovi!

V platech jsme sice někde jinde, ale to nevadí. Máme specifické podmínky a nelze vše poměřovat pouze penězi. Nakonec, my, ti méně důležití, se uskromníme a elitám přidáme, takže se ten průměr, sice malinko, ale přecejen posune nahoru!

  • 180-petra-fialy-aneb-jen-idiot-nemeni-svuj-nazor

Jeho dalším, veleúspěšným počinem je to, že svou politikou umožnil nárok na pobírání sociálních dávek co největšímu množství občanů této republiky. Zároveň jim také smysluplně vysvětlil, že se nemají za co stydět a dodal jim tak, před Vánoci, patřičné sebevědomí. Díky zprávám některých ekonomů věřím, že se to v brzké době ještě patřičně vylepší. Nezbývá, než mu za tyto výrazné úspěchy upřímně poděkovat a hlavně VĚŘIT!

Ale to vlastně ani není tématem tohoto dnešního blogu. Nicméně jsem nechtěl, aby ve víru následujících událostí, tyto dva veleúspěšné počiny našeho blyštivého pana premiéra a jeho vysoce odborné vlády, někam zapadly.

Nelze se tedy divit, že závist nepřátel naší země, Putinových přisluhovačů a nakonec i Putina samotného, tyto nepřehlédnutelné úspěchy našeho pana profesora PhDr. Petra Fialy, Ph,D., LLM, vygradovala a vše vyústilo k výrobě videa, které se jistě brzy ukáže jako sprosté, vymyšlené fejk ňús a po právu ze sociálních sítí zmizí. Přiznám se, že i ke mně se tento, jistě falešný a podvržený kompilát z projevů člověka slušného, zásadového a politika pevných stanovisek a názorů, dostal. Jsou to sice videa tak primitivně a průhledně zmanipulovaná, že každý rozumný a soudný člověk ihned prohlédne tu potměšilou snahu jejich strůjců o očernění našeho evropského a ukrajinského velikána v očích prostého, nevědomého a velmi často i zmanipulovaného občana.

Copak by někdo mohl uvěřit, že tento hrdý předseda „Evropy“ by na veřejnosti vyslovil, že: „...Kdekdo se zaklíná Evropou a spoléhá na nějaké evropské recepty! Znáte některý, který funguje? Já tedy ne!“ Vždyť každý přece ví, že náš pan profesor vidí jedině správné východisko z celé této současné, řekněme poněkud nepříjemné situace, pouze v nějakém celoevropském řešení a dělá také všechno pro to, aby bylo co nejdříve, v horizontu minimálně do konce jeho předsednictví, přijato! Jak by mohl pronést taková kacířská slova, že „...když se něco nedaří, tak má Brusel jedinou odpověď, že jsme ještě málo evropští...“?

Vždyť přece všichni dobře víme, že jedině více Evropy a „Evropských hodnot“ nás dovede ke kýženému cíli trvalého růstu a prosperity! Jak by ON mohl někdy vyslovit, že co funguje v rámci národních států, v Bruselu selhává, že stoupá míra iracionality, že by dával za vinu vysoké ceny energií přístupu evropských úředníků, uzavření jaderných elektráren, když přece všichni dobře víme, že za všechno může Putin! A Babiš, samozřejmě...

Dokonce tam od něho slyšíme, že energetická politika EU jde nejen proti zdravému rozumu, ale i proti tomu nemocnému! No a korunu tomu, ti proradní Putinovci, nasadili druhým videjkem, kde vložili panu předsedovi Rady Evropy další nepochopitelné výroky. Jakože prý pan prof. nevěří, že by si všechny kultury byly rovny a že bezbřehým přijímáním imigrantů páchá Evropa sebevraždu... Takový xenofobní, přímo rasistický nesmysl! Vždyť všichni jsme slyšeli ten úžasný projev pana předsedy Rady, Vlády a ukrajinského ambasadora!

Bylo tam řečeno něco z toho, co mu teď tito manipulátoři a rozsévači špatné nálady, vkládají do úst?! Samozřejmě že nebylo! Všichni přece víme, kde je chyba! Chce to více Evropy, Havla, sjednotit se proti vnějšímu a vnitřnímu nepříteli, zhasínat, netopit, dva tři svetry a hlavně - smeknout se a vydržet! Putina vyženeme, Babiše znemožníme, pátou kolonu pochybovačů rozprášíme nebo pozavíráme a konečně nebude stát nic v naší přímé, evropské cestě k světlým zítřkům! ON, náš pan prof. PhDr., Ph,D., LLM, a jeho putovní, pracovitá, vláda odborníků, nás v tom určitě nenechá!

Autor: Jiří Jurčák

Zdroj: https://jurcak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=793932

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře