Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bludička mihotající se v lese, která nás má dovést do bažin.

Ivuška Michelangelová

Karel Janeček má podle mě skrytý úkol podobně jako krysař Daniel Landa odčerpat a nalákat nespokojenou a protestní část národa na bludičku mihotající se v lese, která nás má dovést do bažin. Osobně to považuju za start jeho PR na prezidentskou kampaň ala iluze výběru vůdce spasitele.

  • bludicka-mihotajici-se-v-lese-ktera-nas-ma-dovest-do-bazin

1. Janečkův otec byl agent StB, nasazený v zahraničí, absolvoval důstojnickou školu, působil na elitní 1. správě SNB (hlavní správě rozvědky) ve funkci staršího referenta speciální rezidentury ve Stockholmu a na dalších místech v zahraničí. Takové generace jsou ukotvené v páteřních řídících procesech jakéhokoli režimu. Neexistuje, že by generace podobných kádrů vypadávaly ven.

2. Od října 2013 do března 2016 působil Karel Janeček v Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97 Něco to napovídá (viz č. 3 a 4)..

3. Kanceláře Janečkovy firmy RSJ a.s. sídlí ve stejné budově (Na Florenci 2116/15, Nové Město, Praha 1), v jaké se nacházejí i kanceláře Vladimíra Dlouhého, také elitního komunistického kádra z Prognosťáku, v 90. letech ODS a banka Goldman Sachs pro střední a východní Evropu. Nyní poradce Miloše Zemana a také Hospodářská komora ČR, také místopředseda mezinárodní Trilaterální komise (t.j. zákulisní ovlivňování světového vývoje, vyvolávání krizí, změny zavedených poměrů atp. Vladimír Dlouhý též od roku 2012 působil ve správní radě think tanku Aspen Institute Prague o.p.s. .

Zde s ním mimo jiné zasedal Zdeněk Bakala, který vznik Aspenu v ČR financoval. Tedy spojení jmen Karla Janečka a Vladimíra Dlouhého coby instalace vybraných elitních kádrů (mocenské, logistické, finanční zázemí) v ČR. Točí se tu stále titíž lidé.4.Karel Janeček byl také pravidelným účastníkem neveřejných a neformálních schůzek ve zbraslavské rodinné vile právě Vladimíra Dlouhého a jeho druhé ženy Elišky Břízové, které se konaly zhruba jednou za čtvrt roku.

Těch se účastnili vedle Janečka například Alexandr Vondra (dnes Europoslanec), Jefim Fištejn, Milan Knížák, Karel Steigerwald, Tomáš Halík, Jan Mládek, Jan Hřebejk, Cyril Höschl, Stanislav Bernard, Dalibor Balšínek (Echo24), Václav a Eva Hudečkovi, Radek Pokorný (právník napojený dříve na Bohuslava Sobotku a ČSSD nebo Čez), Tomáš Šabatka, Pavel Pafko, Eva Salzmannová, Václav Cílek, Leo Pavlát, Zdeněk Tůma (dříve šéf ČNB, spadá do okruhů skupiny členů Bakalovy skupiny Lípa viz Dlouhý a Aspen č. 3), nebo exministr obrany Martin Stropnický.5.Pak třeba Janečkův Nadační fond proti korupci, který úzce spolupracuje s americkým velvyslanectvím v Praze.

Samotný Karel Janeček je podezíraný, že je aktivním operátivcem americké CIA v ČR. Janečkova firma sídlí hned vedle americké ambasády. Nadace Prague Twenty (vedle Janečka založená jeho kamarádem, elitním Komunistou Vladimírem Dlouhým) s adresou Tržiště 366/13, Malá Strana, Praha 1, v té samé budově sídlí i Americké centrum, které rekrutuje kádry na americký vládní program přes americkou ambasádu v Praze International Visitors Leadership.6.Janečkova nadace pořádala tiskovky v Americkém centru v Praze, které opět provozuje americké velvyslanectví.

Samotný Janeček studoval v USA, kde prošel blíže nespecifikovaným výcvikem amerických zpravodajských služeb. Janečkův fond ve spolupráci s americkým velvyslanectvím připravil program a sérii přednášek o tom, jak bojovat proti korupci. A pozvanými hosty a odborníky byli právě lidé napojení na státní zastupitelství Lenky Bradáčové, Ivo Ištvána a další.

Mimochodem jak Bradáčová tak Ištván absolvovali americký program International Visitors Leadership, který rekrutuje amer. ambasáda v Praze přes amer. centrum sídlící ve stejné budově, jako nadace Prague Twenty Janečka a Dlouhého. Všechno do sebe krásně zapadá, stačí nakreslit pavouka vazeb.7.V Nadačním fondu proti korupci, byl vedle Stanislava Bernarda, také spoluzakladatel Jan Kraus (jeho bratr Michal dělal prezidentského poradce Janu Švejnarovi z Michiganské univerzity), nebo bývalý šéf civilní zahr. rozvědky (ÚZSI) Karel Randák - napojení fondu na ose české zpravodajské rozvědky - amer. ambasáda v Praze.

Členem správní rady byl taky Radim Jančura (zakladatel Regiojetu, také partner skupiny Mafra Andreje Babiše) a další jako třeba pozérský pohádkář ekonomie Tomáš Sedláček.Úhrnem, tedy Janeček další vějička, bludička a krysař s píšťalkou vedoucí nás na skok ze skály. Kádr mezinárodního zločineckého syndikátu mocenské kliky kolem operativců americké projekce moci v Evropě s cílem zvyšování mocenského vlivu USA, a její pěsti NATO s lidmi jako např. Petr Pavel...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře