Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak se mrzačí naše děti.

Část rozhovoru zmrzačeného dětského stvoření. Vzhled tohoto stvoření je neurčitý, jde-li o chlapce či dívku. Věk asi sedmá třída: "V té škole jsem to pociťovalo, u tělocviku mi vadilo, že nikdy nejdeme hrát fotbal, jak to bylo rozdělené na kluky a holky.

Já bych si třeba rádo zakopalo, nikdy jsem si nemohlo pořádně zahrát fotbal, protože jsem to neumělo. Když jsem už mělo tu kuráž se přidat k těm holčičím fotbalovým kopačkám, tak jsem vlastně bylo úplně mimo."

Už chápete, proč používám slovo středního rodu- stvoření? Díky ziskovkám na školách toto stvoření nebude mít vlastní děti, což je účelem Agendy 2030. 

  • jak-se-mrzaci-nase-deti
 
Druhý rozhovor vede stvoření kolem 16 let, snad ženského vzhledu, které neví, je-li kluk či holka /!?/ : "Já většinou říkám, že jsem gender queer, protože to používám jako zastřešující pojem pro kohokoliv, kdo se neidentifikuje právě s tím, jak ho zařadili při narození. A když to chci specifikovat, pak říkám, že jsem trans nebinární, protože nechci úplně tvrdit, že jsem čistě jenom trans, protože bych o sobě nepoužil slovo muž.
 
Zdá se mí to jako hodně hraniční nebo polový slovo. Kdyby gender byla škála, tak jsem asi rozhodně blíž k tomu mužskému polu. Ale nejsem úplně na něm, takže proto říkám, že jsem trans nebinární, jsem tak nějak jako mezi, ale blíž mužskému polu..." Toto stvoření ani neví, kam patří, jestli si v dětství hrála s panenkami nebo na vojáky. Co na tyto dva případy říkají jejich rodiče, kamarádi a blízké okolí? Tak proto je  v poslední době nedostatek dětských psychiatrů...
 
Soudruh Souček říká, že jeho plat  a celoroční bonus je mnohem nižší než platy mnoha manažerů. Zapomíná však říct, že jde o soukromé firmy, které produkují prodejné výrobky či služby, ale ne o státní firmu, kterou platí deset milionů lidí. Plat ředitele by měl odpovídat skutečné sledovanosti ČT či by měl být zcela  zrušen.
 
I platy poslanců by měly odpovídat výši zadlužení státního rozpočtu. 
Michálek na ČT přiznal, že PirStan financoval volební kampaň z korupčních zisků-peněz DPMP. Při jednání o důvěře vlády chválil Bartoš vládu a pomlouval Andreje. Ano slovo o jednom z předvolebních slibů - boj proti korupci, v které jsou dokonce sami  namočeni svým mlčením.  Koryto je koryto. Platí pro obě strany. Předvolební rozhovor s ředitelem policie, který pak "náhodou" odstoupil, měl svůj význam. Je skutečně náhoda, že právě samotný šéf mafiánů, pardon, ministr vnitra vládne policii?
 
Fialova "sedmdesátka" mě šokovala. Pololži, úspěchy ANO jsou prý úspěchy Fialenka. Ani jedno jediné slovo o problémech většiny lidí, přesto, že třikrát byl plný Václavák. Ani tohle s Fialenkem a celou vládou nehne. Ani slovo o řešení ekonomické situace, zaviněné záměrným poškozováním ekonomiky přes energetiku. Ano slovo o nějakých investicích, základu každého rozpočtu. Kdysi bývaly programy ODS velmi konkrétní - co udělají pro školství a vzdělání, vědu a výzkum, zdravotnictví,  zemědělství, živnostníky, studenty a důchodce, ale to už je historie. Všechny obory jsou v rozkladu. Z dámy /ODS/ se stala děvka. Téměř každodenní rozkazy velvyslanectví USA se musí poslouchat... 
V Brně se dopustil drobné krádeže cizinec z bývalého Sovětského svazu. Už se nesmí používat slovo Ukrajina....
 
Nejoblíbenější politik po 34 letech údajné "demokracie a svobody" je kovaný komunista z přesvědčení, který celý život bojoval proti zájmům své vlasti, dokonce se opakovaně dopustil velezrady. To jsou ale paradoxy, pane Vaněk... Andrej sice nemá svatozář, ale dělal i konkrétní činy pro obyčejné lidi. Navíc nebyl ve straně z přesvědčení, ale kvůli tomu, aby mohl obchodovat v cizině. Takže pracoval pro zájmy naší republiky. V Utopii vybojoval spoustu peněz pro nás na rozdíl od ostatních politiků.
 
Slováci protestují před bratislavským Hradem a mají Čaputové plné zuby, protože ignoruje jejich vůli. Uvede to ČT nebo Prima?
 
Horoskop světa ukazoval hromadné neštěstí kolem 5. října. Válka na Blízkém východě začala o dva dny později...
 
Rusko chce odejít z WHO, WTO, MMF, Boloňského vzdělávacího systému a mezinárodního olympijského výboru. Bude si dělat Olympijské hry pravděpodobně se všemi zeměmi EU. To znamená, že je jen otázkou času, kdy spolu s pádem EU, USA, NATO padne i Olympijský výbor, a jiné ostatním zemím škodící instituce. 
 
Je jen otázkou času, kdy se přidají i ostatní země k BRICS, skončí války a bude dobrovolná svobodná spolupráce. Předtím však musí následovat něco velmi nedobrého, aby lidé pochopili, jaký význam na této planetě mají. Proroctví se bohužel  plní. Kdo má znalosti o zákonech vesmíru / informace, čas, prostor, energie/, ten pochopí. Není náhoda, že se v poslední době stále víc rozšiřuje po celé světě duchovno, i když světovláda se pokouší zrušit náboženství. Kdo je skutečně věřící nebo vzdělaný duchovně či o zákonech vesmíru, bude patřit mezi vybrané, kteří zlo přežijí.   
 
Duchovním vzděláním a skutečnou nic nežádající láskou se zvýší frekvence lidstva a pak teprve bude život na celé planetě takový, jak má být. Pak teprve bude lidstvo vyzrálé, aby mohlo žít v Páté dimenzi. Nikola Tesla - Vše je energie, vibrace, frekvence. Skutečně je náhodou, že čím dál víc bojuje zlo s dobrem? Je skutečně náhodou, že světovláda chce zrušit náboženství a na druhé straně stále přibývá kurzů a knih o lásce, otevřeném srdci a kvantování? Je náhoda, že přibývá knih o Páté dimenzi? 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Mária 2023-10-26 04:33
"Duchovním vzděláním a skutečnou nic nežádající láskou se zvýší frekvence lidstva a pak teprve bude život na celé planetě takový, jak má být."

Ale prihliadnime aj ny výsledok ...predošlých generácií. Jednoducho: bieda.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře