Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jarek Nohavica- osobnosť dnešnej doby.

V minulosti to boli například  Lasica , Satinský  či Kryl, teraz máme Nohavicu, ktorý spieva aj za nás.  Jarek zložil novú pieseň, ktorá pravdivo  zobrazuje  súčasnú politickú situáciu. Spieva o Česku ako o štáte, ktorý stratil vlastnú suverenitu a stal sa americkou kolóniou , ale jeho poselstvo je širšie.  Napríklad ako reagovalo  Poľsko, ktoré odvážne od začiatku konfliktu  všetkých burcuje ? V Poľsku vedeli, že ich zasiahla raketa z Ukrajiny , báli sa to však oznámiť , lebo čakali na reakciu Bidena, ktorý v tom čase spal.

  • jarek-nohavica-osobnost-dnesnej-doby
 

Počkáme, co řekne ,  tak sa volá nová pieseň Nohavicu.  Spieva, že :„Na Vianoce bude kapor alebo hus, počkáme, čo povie pán prezident USA. Urobíme koncert Landu alebo Klusa, počkáme, čo povie pán prezident USA.

Tá raketa bola Ukrajincov alebo Rusa, počkáme, čo povie pán prezident USA.

Prečo nám nefunguje horúca vládna linka, pán prezident USA spinká, spinká, spinká…“

Metaforicky by sa dalo povedať, že dnešná doba je tehotná šialenstvom. Pretože  svet neriadia rozumní ľudia. Niektorí politici strácajú súdnosť úplne ,iní si  už začínajú čo- to uvedomovať , ale ešte sa boja nahlas povedať, že cisár je nahý . A hlavne s tým čosi urobiť.

Celá článek ZDE: https://luna5.blog.pravda.sk/2022/11/23/jarek-nohavica-osobnost-dnesnej-doby/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře