Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kam až sahá kolaborace se CIA a co je BIS zač, aneb příběh jednoho teroristy ,,českých 11. září“ z BIS

Předem článku se omlouvám za špetku ironie a sarkasmu, které jsou v textu. Téma je to natolik záživné, že jsem si nemohl pár „kopanců“ nechat ujít. Fanatik, vyšinutý člověk, který k prosazení svých názorů neváhá použít bomby. Tak lze charakterizovat bývalého příslušníka „české“ kontrarozvědky BIS kpt. Vladimíra Hučína. Neocitl se tam náhodou, byl v rámci tajné služby představitelem neokonzervativních jestřábů, silně napojených na USA a CIA, tak jako současný ředitel Michal Koudelka.

  • kam-az-saha-kolaborace-se-cia-a-co-je-bis-zac-aneb-pribeh-jednoho-teroristy-ceskych-11-zari-z-bis

Příběh Hučína je originální a výjimečný v tom, že nám dává nahlédnout do pokřivené mysli a činů osob, které mají pravomoci, prakticky bez dohledu a patřičné kontroly jejich činnosti, zasahovat do našeho soukromí a dalších práv. V sedmdesátých letech Hučína a jeho „spolubojovníka“ Vlastimila Švédu poslal soud za nedovolené ozbrojování na devět měsíců za mříže. V roce 1983 před Vánocemi byl zatčen znovu. Na ulici u domku příslušníka StB Antonína Mikeše totiž zorganizoval výbuch.

Přiznal dokonce, že v podstatě přepadl auto, které převáželo dokumenty z okresního výboru KSČ v Přerově, a část archivu zabavil. Byl to jeden z těch několika „hrdinů“, kteří ,,bojovali proti režimu“ nikoli tím, že by vyhodili do vzduchu auto s vrcholnými představiteli režimu ( stejně by to nic neřešilo a byl by to teror ), ale tím, že dávali výbušná zařízení na ulice, náměstí a autobusové zastávky. Ubožáci, kteří ohrožovali stovky civilistů a nestydatě to poté vydávají za ,,boj proti režimu“. Na nic víc neměli, ubližovali obyčejným lidem a režimu se báli, ten by s nimi zatočil ( proč asi nezkusil dát bombu třeba pod Husákovu limuzínu? ).

Po převratu se tento nebezpečný cvok stal šéfem Občanské komise v Přerově a dostal se k dalším materiálům. KPV ho doporučila ke kontrarozvědce, kde se zabýval monitorováním údajného „levicového extremismu“. Soudy však Hučína odmítly rehabilitovat a jeho pozice v BIS byla ohrožena. Copak to asi svědčí o naší kontrarozvědce, že přijímá bombové atentátníky do svých řad?

Je úplně jedno, jaký důvod udává pro své jednání, jestli chtěl třeba Svatořečení nebo se mu jen nelíbil ,,komunistický“ plakát nebo šedá ulice a proto se ji rozhodl ,,oživit“ výbuchem. Narušené osoby, notabene tento zapomenutý ,,granátník SS“ nemá v bezpečnostním sboru, natož v tajné službě co dělat. A vida - v naší BIS z něj udělali důstojníka, vždyť on přeci sliboval, že po Listopadu si už s bombami hrát nebude. Moc dlouho mu to nevydrželo a brzy v okolí jeho pracoviště ( pobočka BIS Olomouc ) začaly ty samé ,,atentáty“, co dělal před Listopadem.

Důvod byl zřejmý – chlapec už opět bojoval s režimem, veřejně prohlašoval, že ,,nebezpečné levicové kruhy posilují“. Tak co se s tím dá dělat? Třeba odpálit bombu na sídlišti v Přerově? Samozřejmě důvodem bylo hlavně, aby BIS a jeho pracoviště získalo další pravomoci a odůvodnění pro výdaje pro boj s ,,extremismem“. Jinak zřejmě trpí stejnou nemocí jako dnešní rusofobové, když v době mafiánského kapitalismu 90. let viděl za každým smrkem ,,levicový kruhy“. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/v-centru-prerova-vybuchla-neznamatrhavina.A_990226_092510_domaci_jpl A pak přišla série přerovských výbuchů. Atentátník Hučín dokonce pracoval v týmu „Výbuch“, který přerovské exploze vyšetřoval.

V noci je odpaloval, ve dne vyšetřoval, to dá rozum přeci☺ Nikdo z nadřízených a kolegů zázračně tehdy nevěřil, že by mohl být oním teroristou jejich kolega, jinak usvědčený z toho samého terorismu ( ale před Listopadem přeci ). BIS to věděla ( https://www.epravo.cz/top/clanky/bis-mela-stopy-spojujici-hucina-s-vybuchy-uz-drive-2759.html ), ale Hučínova činnost se jí zdála zajímavá, neboť podobné procesy se po roce 2000 začaly připravovat i ve ,,vzoru“ – USA. Kam to kapitán BIS mohl dotáhnout, kdyby nezasáhla ÚOOZ. Třeba mohl 11. září 2001 vyhodit do povětří Havlovu Lucernu, tam se scházely také ,,nebezpečné levicové kruhy“ ( liberálové a tzv. „neomarxisté“ ).

Vždyť CIA nutila po pádu ,,trojčat“ ( počítám i mrakodrap WTC-7 ), Zemana prohlásit, že plán na 11. září vznikl v Praze. Nevím, kde přesně vznikl, ale náš kpt. Hučín uměl odpalovat jen autobusové zastávky, na demolici svých mrakodrapů měla plány právě CIA. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/usa-nutily-zemana-prohlasit-ze-plan-na-11-zari-vznikl-vpraze-pise-exsef-bis-223415 Ale teroristé se před 11. září v ČR nacházeli. Ano, byla by to pravda. Minimálně jeden terorista by tu běhal s trhavinami a s odznakem BIS – sice nikoli islámského původu, ale to nevadí. Magor jako magor. Bohudík kariéra Hučína skončila v březnu 2001.

Domovní prohlídka nakonec Hučína přivedla do vazby. Na seznamu zabavených věcí byly nelegální zbraně, munice, výbušniny a tajné dokumenty civilní kontrarozvědky. „Vypověděl, že část nalezených věcí patří jemu, část rodinným příslušníkům,“ potvrdila soudkyně Emilie Richterová. Přišlo navíc svědectví kolegy z disentu Vlastimila Švédy.

Ten do policejních protokolů potvrdil, že i v devadesátých letech vyráběl pro Hučína výbušniny. „Hučín mě chce zlikvidovat. Poradil mé manželce, aby na mě podala oznámení. Jsme teď bohužel nepřátelé,“ řekl Lidovým novinám. Strýček Venca zasahuje Tyhle ,,humanitární bombometčíci“ měli vždy k sobě pozitivní vztah. ,,Prezident Václav Havel udělil milost třiasedmdesátileté matce bývalého kapitána kontrarozvědky Vladimíra Hučína, který je obviněn pro čtyři trestné činy a hrozí mu až osm let vězení. Annu Hučínovou stíhali vyšetřovatelé za nedovolené ozbrojování, neboť v jejím domě našli policisté zbraně. „Jsem hrozně šťastná a panu prezidentovi děkuji,“ psaly tehdy Idnes ( Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/havel-dal-milost-hucinovematce.A010413_134631_olom_zpravy_kot ) .

Hučín dostal od havlistů všemožnou podporu, nejprotřelejšími advokáty počínaje. Tvrdil, že po ,,listopadu“ už s bombovým terorem skončil. Zajímavé je, že jakmile skočil ve vazbě, tak skončily i záhadné výbuchy v Přerově a na Olomoucku. Semtex a další trhaviny měl u sebe asi na dalšího Silvestra. Šéf zvláštního oddělení vyšetřovatelů Martin Hádek uvedl, že zpravodajec Hučín navedl svého agenta z prostředí levice a dal mu i výbušku, aby explozi provedl. „Záměrem bylo oživit zprávy o sílícím levicovém nebezpečí“ sdělil Hádek. Zajímavé.

A řekne nám BIS také, jak to bylo s Jaromírem Baldou a jeho akcí se stromy na kolejích? Jaký operativec vymyslel tohle a podsunul to nebohému důchodci a proč BIS odposlouchávala členy SPD? Jedním z důkazů proti Baldovi byly totiž i odposlechy jeho telefonátů s členkou mladoboleslavské buňky hnutí SPD. Mainstream rád sděluje, že první terorista na českém území byl ,,sympatizant SPD“, ale ve skutečnosti jím byl důstojník BIS Vladimír Hučín. A to vrhá pochybnosti o cílech, metodách a dalším působení celé organizace.

Stačí se podívat na Koudelku, ten by byl nedůvěryhodný i jako vrátný.

Daniel Novák

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře