Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdo má prospěch z 2 % na zbrojení podle směrnic NATO?

Spojené státy americké, které jsou hlavním lídrem organizace NATO, vytvořily spekulativní systém, aby posílily svůj zbrojní průmysl a samozřejmě i ekonomiku USA. Jak už všichni vědí, USA vyrábějí nejvíce zbraní na světě. Za určitých podmínek je prodává do různých zemí světa.

To přináší soukromým vlastníkům zbrojního průmyslu miliardové zisky a samozřejmě udržuje ekonomiku USA nad vodou. Kromě toho, jak tento průmysl denně chrlí mnoho nových typů zbraní, tak starší typy zbraní jsou spotřebovány. vláda USA každoročně vyvolává války po celém světě.

  • kdo-ma-prospech-z-2-na-zbrojeni-podle-smernic-nato
  • kdo-ma-prospech-z-2-na-zbrojeni-podle-smernic-nato
  • kdo-ma-prospech-z-2-na-zbrojeni-podle-smernic-nato

USA jako nejdůležitější dravec na lavičce NATO si vymyslely zajímavou podmínku, a sice že každý stát, který je součástí NATO, musí přispívat na zbrojení ve výši 2 % svého HDP, což je značná částka ukradená z životní úrovně daného státu.

Vtip je však v tom, že zbraně se musí odněkud kupovat, a protože USA jsou největším výrobcem nejmodernějších zbraní na světě, je zřejmé, odkud musí státy pod velením NATO zbraně nakupovat.

Tímto způsobem Spojené státy chytře podvedly všechny zúčastněné státy NATO, aby přispěly ke zvýšení ekonomiky USA, zisků majitelů zbrojních společností a v konečném důsledku i životní úrovně svých občanů. USA usilují o rozšíření NATO v Evropě a my, naši primitivní politici a všichni evropští političtí eurokraté, jsme USA klamáni a obelháváni. USA si v Evropě našly hlupáky, kteří se vymlouvají na některé hrozby.

Takto se NATO neustále rozšiřuje a Amerika si mne ruce nad tím, že jí to hlupáci stále baští. Tyto lumpárny jednou vyjdou najevo a historie je jednou spočítá.

zdroj: https://miramar.blog.pravda.sk/2022/07/11/komu-prospieva-2-na-zbrojenie-podla-pokynov-nato/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 miroslav petr 2022-07-11 11:40
NATO má nejmodernějš techniku. Přesto, že NATO chválím, mentálně retardovaný cenzor to smaže...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře