Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Počítače dubly zápisníků.

Po vyšetření nemocného v nemocnici nejprve sestra najde ve svém notesu místo, kdy přijdete příště. Pak si to pí. doktor zapíše do počítače.  Když vám dá zprávu pro ošetřujícího lékaře, (vytištěnou na počítači), tak vám k tomu řekne: vytiskněte si to jednou pro obvodního lékaře, jednou pro sebe a aspoň jednou pro vašeho obvodního specialistu. Výtisk je A4. Většinou listy dva. Na druhém listě jsou většinou jen razítka a podpisy vyšetřujícího apod. To už máte aspoň šest papírů A4. Každou zprávu odevzdáte. Například obvodnímu lékaři. Ten si zprávu zkopíruje do počítače a písemnou zprávu založí do „vašich desek.“ 

  • pocitace-dubly-zapisniku

Datum příští vaší návštěvy u něho vyhledá sestra ve svém notesu. Lékař vám napíše recepty. Proč ne vše na jeden? Zřejmě už ví, že v lékárně někdy až polovinu léků jsou schopny lékárny dodat až za den, dva. Na skladě mají vždycky jen tak Klavin. Obvodní doktorka vám napíše recepty z počítače, formou textový zprávy. (pokud vlastníte mobil.) V lékárně však lékárnice umí pracovat jen se svým mobilem. Požádáte –li ji, že recept máte v mobilu, ale je pro vás velmi těžkým úkolem se k němu dostat , aby si to našla sama, je leckdy v koncích. Sama ovládá svůj složitý mobil skvěle, ale primitivní mobil pro důchodce je i pro ni kamenem úrazu. Dopadne to tak, že ji nahlásíte svoje datum narození a jde to.

V obyčejném laikovi to pak hlodá a hlodá. Jak to počítačoví „mágové“ dokázali? Počítač funguje v každé ordinaci, ale neumí se spojit se žádnou jinou ordinací. (Nemocnice se střediskem, ani jednotlivé profesní ordinace vzájemně. To ty počítačové programy byly vytvořeny , aby každá ordinace zaplatila program pro sebe zvlášť? Výrobce programů inkasoval od každé ordinace v republice další a další prachy? V podstatě totožný program, jenom neumí se spojit s jiným? To by potom sicilská mafie byl spolek břídilů. Takhle se drancují státní finance? Celková suma je asi téměř nekonečná. Rozpočet na zdravotnictví může být nekonečný.

To napravit slibovali šéfové strany Pirátů. (Počítačových specialistů je kromě Bartoše ve straně ovšem jen pár. Navíc mají spoustu svých osobních zájmů. Těžit Bitcoiny. Nebo mají svá zaměstnání v cizině. To pak fungují asi jako ministryně Válková.) Jsou ve vrcholných funkcích už dlouho. Bartoš mluví o všeobjímajícím počítačovém spojení. Ta primitivní, jsou jak vidět, nad síly jich všech. Na co pak všechna andělská slova v televisních projevech. To má stejnej výsledek, jako když mluví pan Duka.  

Naposledy jsem se v novinách dočetl, že piráti počítačový projekt rozdrobili na části, které nepodléhaly konkursům. Čili, dělali si s cenami na vypracování, co chtěli. (Celek mohl dělat například jeden, nebo třeba dva. Takhle se finančně napáslo řešitelů několik. Kolik?, se nám asi styděli říct.). Zářnou hvězdou je primátor Hřib.

Tomu se prý podařilo bez výběrového řízení zadat zakázku, skoro prý za patnáct miliard.  To svedl sám, nebo k tomu měl nějakého právníka?  Že by pomáhal sám Lucifer? Nebo se musela zapojit celá pekelnická kancelář? Co to stálo? Do jaký banky posílali prachy Luciferovi? Bral koruny? Nebo Eura?  Každý krok primátora Hřiba je popřením základní soudnosti. Na každý se dá napsat stránka úpění a třesu (celého těla). Ani Parlamentní listy se neodváží jeho kroky popsat. (Teď je jejich dopisovatel hlavně Paroubek a spol.) Kdo ho protěžoval, až na flek primátora?   

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře