Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pravdivý vánoční projev Nutely.

Vážení občané sto osmdesát devět pohlaví! V letošním roce se na vás obracím ze sněhových svátků. Pan prezident Pávek ještě nedostal notičky od Koláře a americké ambasády, a tak vám bude lhát až na Nový rok a já mám příležitost lhát vám a nasrat vás jako první.

Nejdřív bych vás chtěl upozornit, že byste po vzoru našich západních sousedů měli přestat používat ošklivé slovo vánoce. Mohlo by to někoho urazit. Vy víte koho, a to by se pak Vítek a jeho tým KRIT zlobili. Museli by korigovat vaše názory. Nikdo nechce domovní prohlídky na vánoce, pardon, na sněhové svátky.

pravdivy-vanocni-projev-nutely
 
 
Vítku, nezlob se. Přísahám, že tohle bylo naposledy. Už se to nikdy nestane. Předem svého projevu bych vám všem chtěl poděkovat za vaši masivní a neutuchající jasnou podporu vám všem čtyřem zbývajícím, konkrétně Karlovi, Lojzovi, Apoléně a Jarmile. Přeji vám krásné vánoce, promiň Vítku, to bylo fakt naposledy, sněhové svátky, sněhové svátky. Lidé i po dvou letech věří, že to, co děláme, nemůže být pravda, že po těžkých časech přijdou lepší chvíle. Ale musím vás upozornit, že to absolutně nehrozí.
 
Takže vás čekají ještě dva roky naprostého amatérismu a totální neschopnosti. Děkuji i těm, co nám nefandí. Díky za to, že jste si dva roky nechali naprosto nehorázně srát na hlavu, což by se v žádné jiné zemi stát nemohlo. Tam by už dávno byla občanská válka. Měli byste také vědět, že já za nic nemůžu, za všechno může Babiš, vyhlásil nám Putin válku a zasáhla nás energetická krize a migrační vlna, za které může Babiš a zejména inflace, za kterou může Schillerová.
 
Zdražila Nutela, za což může Babiš. Vůbec by mě nenapadlo, když jsem kandidoval, že by se něco takového mohlo stát. Jsem totiž úplně blb. Chápu, že to nemáte lehké, ale my jsme v pohodě. Nás platí Jirka Soroš. Ale pro vás to musí být strašná škoda, co vám ten Babiš nachystal. To vám fakt nezávidím a je mi to úplně jedno. Taky jsme se museli postarat, aby byl dostatek energií. Abyste vy vyráběli elektriku, my mohli prodat Němcům a ti vám ji mohli draze prodat zpátky.
 
A k tomu všemu jsme měli i náš vládní program, at už jde o naprosto debilní reformy nebo o vaše strašlivé zadlužování a ožebračování. Věřte mi, není to žádná prdel takhle to všechno posrat. Samotného mě až překvapuje, jak rychle se nám podařilo všechno rozmrdat, ale povedlo se. Nejvíc mi dělá radost ta inflace, díky které ted máte mnohem méně peněz na placení německé elektriky.
 
Ale taky to, že díky nám nebudete tak tlustí, protože Nutela je hodně drahá, že díky naší vládě nebude vaše životy ohrožovat kdejaká bába cukrovím. Koho by napadlo, když jsme vám lhali ve volbách, že lžeme tak moc a to vám Babiš říkal. To jsou paradoxy.
 
Chtěl bych vám dnes říct, že já osobně i moje vláda si to vše plně uvědomujeme. Vnímáme všechnu tu nejistotu, nepohodlí, složitosti té životní situace, únavu a obavu z toho, co přijde. Chtěl bych vám říct, že je nám to úplně jedno. My tady nejsme kvůli vám.  My máme notičky od úplně jinejch lidí, co platí líp než vy. V posledních dvou letech jsem se vám vždy snažil nehorázně lhát o tom, jak všechno zvládáme a víme, co děláme. Dneska už jen ti největší idioti myslí, že jsem to myslel vážně, což fakt nechápu, ale fakt, takoví zoufalci existují.
 
Pořád mají naději, že nejsem jen takový lhář, ale ta naděje je zcela marná, jak už to pochopili i ti hloupější z vás. Fakt nezávidím Babišovi, až po nás bude strašlivej průser přebírat. Z toho se posere. Jinými slovy- příští rok bude neustálé zdražování pořád pokračovat.
 
Škodovka bude v prdeli, projeví se to naprostou katastrofou u všech subdodavatelů a bude se propouštět. Docela by mne zajímalo, jestli ty lidi, co nás platí, to dělají pro Čínany vědomě, nebo jsou tak blbí. Já si nemyslím, že jsou tak blbí, takže to asi dělají pro Čínany, ted Gryndýl a tyhle všechny debility.  Vlastně je neuvěřitelný, jak všichni věříte, když vám zakážeme dýzlový oktávky a ti z vás, co na to furt budou mít, si koupěj Teslu, změní to klima.
 
Leda tak klima skutečně, až vám dojde baterka. Měli byste vědět, že příští rok budeme rekordně investovat peníze, co nemáme, do cizích zemí, podle toho, jak nám to nařídí lidi, co tady opravdu šéfujou, a vy z toho nebudete mít nic. Investujeme taky do naší obrany, protože to je důležité. Virální a virtuální diplomacie je jedna z nejlepších na světě. Náš stát musí být efektivní ve výběru daní a zavírání hub všem, co nás prudí.
 
Dobrou zprávou je, že se příští rok díky digitalizaci významně posuneme k naplnění tohoto cíle. Budeme vás více fízlovat a dál budeme trestat na Facebooku víc než znásilnění. Začnou se také pozitivně projevovat změny ve školství, které děláme pro to, aby naše děti a mladí lidé dostávali kvalitní výplach hlavy od nevládních neziskovek, které platí vláda.
 
Dokončíme taky důchodovou reformu a tím dáme mladým lidem perspektivu, že budou žít v prosperující socialistické společnosti. Staří lidé žádnou perspektivu stejně dávno nemají a jenom prudí. Vážení spoluobčané, je uklidnující a povzbuzující vědět, že až bude Babiš řešit tenhle kolosální průser, já a moje vláda budeme dávno někde za kopečkama. Musím říct, že to Bábovi fakt nezávidím. Vím, že věříte, že to nejhorší máte za sebou a přichází rok naděje. Kromě toho, že naprosto nechápu, jak můžete být tak blbí. Taky vím, co se na vás chystá a fakt je mi vás vlastně i docela líto.
 
Jak jen může být sociopatovi z Brna něco líto? A přejme si, abychom žili v bezpečnějším světě, tedy naše vláda bude v jižní Americe v nějakém pěkném privátním rezortu. Do roku 2024 můžeme hledět s optimismem. Ale všichni víme, že je to naprosto blbost. Pěkný večer.  
 
Zdroj- Nespokojený. cz.
pravdivy-vanocni-projev-nutely

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře