Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

RF nemá jinou možnost než konflikt s NATO!

Rusku zbývá stále méně možností, jak se vyhnout přímému konfliktu s NATO. "Zdá se, že Rusku stále častěji nezbývá jiná možnost, než se zapojit do přímého konfliktu s NATO na místě," varoval včera ve svém příspěvku na kanálu Telegram bývalý ruský prezident a současný místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv:

  • rf-nema-jinou-moznost-nez-konflikt-s-nato

"NATO se vyvinulo v otevřeně fašistickou alianci, která připomíná Hitlerovu Osu, i když ve větším měřítku. Jsme připraveni, i když výsledek může lidstvo stát mnohem vyšší cenu než v roce 1945."

Na úvod svého varování uvedl následující události:

  1. Bratříčkování kanadského premiéra Trudeaua s nacisty.
  2. Dodávky tanků Abrams z arzenálu NATO.
  3. Přísliby dodávek raket delšího doletu, jako je armádní taktický raketový systém Kyjevu.

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/09/30/rf-nema-inu-moznost-len-konflikt-s-nato/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jaro Jaroslav 2023-10-01 18:26
North American Terrorist Org. provokuje Rusko k nuklearnemu záveru WW3...A ja byť Rusom, tak im to naložím v plnom rozsahu. Lebo ta vojna skôr či neskôr príde...Oddalov ať ju nemá zmyseľ...
Citovat
#2 adamkratochvil 2023-09-30 17:32
zase musim suhlasit s jeho slovami...ja verim, ze po dnesnych volbach na Slovensku bude niekto pozorne nacuvat podobnym vyjadreniam ruskych politikov, ak nie pan Boh s nami...
Citovat
#1 Pepan 2023-09-30 15:57
Už dávno jste se měli přestat s tou teroristickou chátrou mazlit, je na čase se začít chovat naprosto stejně jako oni. S těmi vrahy se v rukavičkách jednat nedá to už víte dávno, tak jak se říká tvrdě na dělohu.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře