Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Události u nás i ve světě.

Prima opět lže. Do potravin se prý přidávají jen kobylky. Bohužel, do mouky a jiných potravin, dokonce i sladkostí a jiných velmi oblíbených jídel se už skutečně dávají červi a Utopie zakazuje, aby to bylo psáno na obalech. Zkuste si zmáčknout jednoho červa, at víte, co jíte. Dobrou chuť. 

Jednou či dvěma větami: WEF vyhrožuje, že USA musí zavést politiku jednoho dítěte pro bílé rodiny. WEF se stává salámovkou novou světovládou, proto je nutné co nejdřív z této organizace vystoupit, protože má za úkol splnit Agendu 2030. 

  • udalosti-u-nas-i-ve-svete
 
Jakýsi hokejista Hašek chce do politiky. To je důsledek ,mnoha ran do hlavy pukem. Šéf NATO chce, aby se spojenci zavázali dávat Ukrajině pů miliardy ročně. Fauci i Debilgatě oznámili, že brzo bude další pandemie. Jistá Zelená řekla, že by lvi měli žrát trávu...
 
V Británii budou brzo farmáři krmit svá hospodářská zvířata přípravky na snížení metanu, aby méně říhala. Je mi záhadou, jak chtějí zabránit hrochům, aby nevypouštěli metan...Protože se lidé nechtějí očkovat, navrhuje se, aby se očkovaly krávy a prasata. Jedině tak se do lidí dostane to správné. Senilní nesvéprávný Bidet chce opět prezidentovat. Pravděpodobně se budou opakovat ukradené volby, protože světovláda chce zničit USA a světovládu převést do Číny.
 
Americká laboratoř na Ukrajině vyvinula superbakterii, kterou nezničí žádné antibiotikum. Od jisté doby se u nás rozšiřují svrab, TBC a jiné nemoci, které u nás v takové míře dlouho nebyly. Hádejte, odkud asi pocházejí?
 
Ukrajinská jaderná společnost postaví na Ukrajině dvacet jaderných elektráren. Z čeho, když nemají žádné peníze? Jak, když prý je tam válka? Jak je možné, že ve válce se sklízí a vyváží obilí? Jak je možné, že do válečné země, kde by se mělo střílet na každém rohu, jezdí tolik politiků? 
 
Brusel zpoplatní emise z vytápění a z dopravy, čímž se radikálně zdraží absolutně všechno. Jen tak dál soudruzi, rozpad se blíží. Platit za emise z pneumatik a dokonce z brzd, to je případ pro Chocholouška. Brzo budeme platit za dýchání a chůzi po chodníku. 
 
V Krnově se někteří lidé raději otráví, než by kupovali u jisté pekařky. Fanatická nenávist a blbost nemá hranice, jak říkal Werich.
 
Pošta kupuje nábytek za padesát melounů a ředitel má milionové odměny a pošta krachuje. Na její místo se cpe ukrajinská pošta. Že by soukromá firma začala podnikat v něčem, co je prodělečné? Něco tu nehraje. Pokud nezkrachuje, pak je to důkaz, že česká pošta má špatný menagment, pardon, soudruh Rakušan tam má svého kamaráda. U nás je normální, že u krachujících firem bere managment milionové odměny. 
 
V Brně se ruší velmi prostorná pošta ve středu města vedle nádraží a stěhuje se do protějšího Letma do čtvrtého patra. Už vidím ty dlouhé fronty u malého výtahu a další fronty v prostoru malinké poštičky.
 
Jistý politik řekl, že bychom měli nakupovat v Polsku. To by nemohl říct žádný ekonom, protože ví, že tímto bychom přicházeli o danové zisky. 
 
Soudruh Pikula schválil dovoz jedovatého obilí z Ukrajiny. Opozice a právníci, proč mlčíte? Skutečně tím neohrožuje naše zdraví a životy deseti milionů lidí? Opozice má v tomto případě okamžitě odvolat vládu! A navíc podat žalobu na tohoto ministra. Navíc Bruseli vadí, že si o dovozu obilí některé státy rozhodují samy. Brusel o tom bude jednat až za dva týdny. Mezitím může třeba umřít x milionů lidí...Pardon, zapomněl jsem na Agendu 2030. 
 
ÚSTR by se měl zabývat německým fašismem a ne jen komunistickým režimem, který byl nejtvrdší jen na začátku padesátých let. Místo aby už dávno nutil všechny naše vlády za posledních třicet let, aby vyžadovaly po Německu válečný dluh kolem deseti bilionů korun, tak jen zkreslují historii minulého režimu. V současné době se reprízují soudní procesy jak z z padesátých let, nejsem si jistý, zavíralo-li se i za obyčejný názor.
 
Klučina Lipavský s dětským xichtem umístil dle vzoru Kyjeva na sankční list nejvýznamnější pravoslavnou osobnost nejen v Rusku. Úplně zešílel a vůbec si neuvědomuje, jakou nebezpečnou provokaci dělá, že tím může ohrozit náš národ. 
 
Ukrajinská, pardon, česká vláda podepsala smlouvu s NATO, které se má dle Cibulky i horoskopu Nato v roce 2027 rozpadnout. Týká se i Utopie a USA. Opět tu bude pobyt cizích vojsk na našem území, tentokrát ne dočasný, ale trvalý. Ačkoli, rozpadne -li se NATO do tří let...Dle smlouvy nesmíme kontrolovat, co přivážejí-mohou to být i atomové zbraně. Soudit je může jen americký soud. Takže se stáváme americkou kolonií. Kolik je za vlastizradu?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře