Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Z filmu Diktátor.

Tento proslov je přímo vyšitý na naši současnou vládu. 
"Lituji, ale já nechci být vládcem světa. To pro mě není. Nechci vládnout ani dobývat. Chtěl bych pomoci všem, Židům, nežidům, černým i bílým, my všichni si toužíme pomáhat navzájem. Chceme žít štěstím těch druhých, ne jejich neštěstím. Nechceme ani nenávidět, ani pohrdat. Tato země je bohatá a může uživit každého. Cesta životem může být svobodná a krásná, ale my jsme se na ní ztratili. Chamtivost otrávila naše duše, svět uvrhla do nenávisti, dovedla nás až k vraždění. Rychlost, kterou jsme sami vyvinuli, nás znehybnila.

  • z-filmu-diktator
 
Mechanizace nám přinesla bídu. Naše znalosti z nás udělaly cyniky. Chytrost nás dovedla ke krutostem. Myslíme příliš a cítíme málo. Potřebujeme spíše lidskost než stroje. Spíše než chytrost potřebujeme laskavost. Jinak zvítězí v životě násilí. Letadla a rozhlas nás vzájemně přiblížily. Tyto vynálezy se ze své podstaty dovolávají lidské dobroty, bratrství a jednoty mezi všemi lidmi. Také nyní slyší můj hlas miliony mužů, žen a dětí, kteří žijí v zoufalství, a jsou obětí systému, který mučí a vězní nevinné lidi. Těm, kteří mne slyší, říkám: Nezoufejte! Naše dnešní neštěstí se zrodilo z chamtivosti, ze zahořklosti těch, kteří se bojí pokroku. Nenávist  pomine, diktátoři zemřou a moc odebraná lidu se lidu zase navrátí. Pokud lidstvo bude smrtelné, svoboda nezahyne. Vojáci! Neposlouchejte hrubce, kteří vámi pohrdají a utlačují vás, kteří vám diktují, co máte dělat, co si myslet a co cítíte. Cepují vás, zacházejí s vámi jako s dobytkem. Dělají z vás potravu pro děla. Neustupujte těmto zvráceným lidem, kteří myslí a cítí jako stroje. Vy nejste ani stroje, ani dobytek! Chováte v srdcích lásku ke všemu lidskému nikoli nenávist. Nenávidí jen nemilovaní a zvrácení. Vojáci! Nebojujte za otrokářství, bojujte za svobodu. Svatý Lukáš napsal v 17. kapitole: "Boží království je mezi vámi.". Ne v jednom z vás nebo v některých, ale ve všech lidech, ve vás! Vy, lid, máte v rukou moc, vytvářet stroje, vytvářet štěstí. Máte moc učinit tento život krásným a svobodným. Udělat z něj úžasné dobrodružství. Ve jménu demokracie, použijme tuto moc, spojme se. Bojujme za slušný svět, který dá všem práci, budoucnost mladým, jistotu starým. Surovci těmito sliby získali moc. Ale oni lžou! Nevyplnili žádný ze svých slibů. Diktátoři osvobodili sami sebe, ale zotročují lid. Bojujme za splnění těchto slibů. Za osvobození světa, za zrušení překážek mezi národy,  za odstranění chamtivosti, nenávisti a nesnášenlivosti. Bojujme za rozumný svět, ve kterém nás věda a pokrok přivedou ke štěstí. Vojáci! Ve jménu demokracie, spojme se!" Charlie Chaplin-"přemýšlíme příliš a cítíme málo."
V Chicagu v silných mrazech nebylo možné  nabíjet elektromobily. Po třech hodinách  nabíjení = 0%. Kolony aut pomocí odtahovek hledaly nabíječky, které fungují. Studené baterie mají malý dojezd a nízký výkon. je otázkou času zrušení tohoto nesmyslu a přejít na spalovací motory. Přesto ČEZ v ČR stále buduje nové nabíječky.
Největší politické uskupení v EP chce trojnásobně navýšit ochranu hranic a chce zrušit zákaz spalovacích motorů. PročEvopu nechrání největší armáda na světě, náš "věrný spojenec" NATO?
Na Slovensko přijeli španělští vojáci. V létě převezmou od ČR vedení jednotky NATO na Slovensku. Jakým právem okupuje Slovensko cizí armáda? Jde o přípravu na poslední válku?
Díky čínské konkurenci se v EU výroba solárních panelů nevyplatí. Zřejmě všechny firmy s touto výrobou skončí. 
Kmotr předvolebně slibuje: "Staráme se o lidi". Pekařka nebo Černoška /obě nány si stále pletu/ řekla: "Stát není povinen starat se o lidi". Som  toho volako zmetěný. 
Podle Černošky svět nebezpečnější nebude. Nejde o rozšiřování poplašné zprávy? Nebo trpí duševní poruchou- fobií?
Černoška bez výběrového řízení objednala nejen F35, ale i ženijní auta z Austrálie a neurčila k výrobě české firmy. V obou případech korupce jak vyšitá. Kde je policie? Pardon, zapomněl jsem, že jde o mafiánskou vládu. 
Izrael jako první země na světě vyrábí laboratorní umělé maso. Dobrou chut! U nás se zatím hmyz přidává jen do mouky. Zatím...
Němečtí biskupové jsou proti demokracii a podporují islamizaci země a Agendu 2030. 
WEF, OSN a svazák Lipánek žádají cenzuru, ID, umělou inteligenci všude. Dávno tvrdím, že nezralé děti by neměly dělat politiku. 
Zemědělci v dalších zemích kopírují Francouze močůvkou na vládní budovy, blokováním dálnic a celonárodními protesty. Přidají se všichni zemědělci i pracující 12. nebo 19. února?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře