Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

10 tisíc "naivních" Němců proti válce

V centru Berlína se dnes podle světových zpravodajských agentur sešly tisíce protiválečných demonstrantů.

Klidně, ale důrazně požadovali od německé vlády, orgánů EU a NATO kroky, které povedou k zahájení mírových jednání mezi Ukrajinou a Ruskem.

Kritizovali Baerbockovou, Scholtze a Layenovou za to, že místo diplomatického řešení nabízejí další zbraně, další válku a další krveprolití.

  • 10-tisic-naivnich-nemcu-proti-valce

Podle našich médií se demonstrace v Berlíně zúčastnilo nejméně 10 000 Němců. Byli to naivní příznivci postkomunistické strany Die Linke. Většinou staří členové SED, možná i agenti Stasi. Tito zmatení lidé donekonečna volali po míru.

Jako by nevěděli, že mír bude jen tehdy, když se na něm dohodnou v hlubokých strukturách amerického státu. Naivní Němci na berlínských ulicích si myslí, že o konci bojů rozhodne veřejnost.

-Jak troufalé. Jak naivní. A že tam údajně nebyla žádná ukrajinská vlajka ?! - Jak drzé!

Zdroj: https://medvedar.blog.pravda.sk/2023/02/25/ked-je-100-tisic-najmenej-10-tisic/

+ BONUS -----------------------

Proti válce na Ukrajině demonstrovalo v Berlíně 50 000 lidí

Na včerejší demonstraci proti válce na Ukrajině a její podpoře vyzbrojováním se sešlo v Berlíně před Brandenburgskou branou na 50 tisíc lidí. Vláda je mimo, nikoli lidé! USA odbouchly Nordstream! Ať žije Rusko! Toto je povstání  za mír! Není to naše válka! zaznělo na demonstraci.

Na následné protidemostraci, kdy byl před ruskou ambasádu ostentativně umístěn zasažený ruský tank s ukrajinskou vlajkou, lidé tento tank postupně přímo obložili rudými květy v solidaritě s Ruskem.

Válka se tak čím dál více krystalyzuje  spíše jako záležitost zemí bývalého Sovětského bloku podporovaných současnou americkou vládou prezidenta Bidena.

zdroj: berliner-zeitung.de - berliner-zeitung.de - stern.de - 

welt.de - novinky.cz - sueddeutsche.de

https://www.islamizace.cz/Articles/1102-proti-valce-na-ukrajine-demonstrovalo-v-berline-50-000-lidi.aspx

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře