Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Příběh loupežné koruny britské královny.

Jalal Suleiman

Tři nejdůležitější ukradené klenoty, které zdobí korunu britské královny Alžběty II.

Prvním byl diamant Koh-i-Noor, který byl součástí koruny muslimského mughalského sultána Indie Šáhdžahána, získaného Británií po zabití paňdžábského krále Bahádúra Šáha a během okupace Indie v roce 1849, kdy jej Británie ukradla a Indie si na tento drahokam stále marně činila nárok.

  • pribeh-loupezne-koruny-britske-kralovny

Červený rubín je jedním z klenotů prince Abi Saida al-Ansariho, jednoho z králů granadské Andalusie. Pedro Hrozný, král sevillský, ho zákeřně zavraždil poté, co ho ubytoval u sebe, aby získal jeho šperky. Jeden z Pedrových zrádných bratrů se proti němu vzbouřil, a tak požádal o pomoc anglického prince Edwarda Woodstocka, který mu poskytl potřebnou vojenskou pomoc pod podmínkou, že získá Červený rubín.

Colnianský diamant, klenot britské koruny, byl vytěžen v roce 1905 v dole v Jižní Africe. Při hloubení tohoto dolu bylo zotročeno mnoho Afričanů a stovky jich v dolech zemřely.

Evropa truchlí za královnou. Skutečnost je taková, že odchází monstrum mezinárodního formátu, které je nyní médii prezentováno, jako by bylo morální osobností evropských národů.

Vše nasvědčuje tomu, že se nejedná o královnu, ale o vůdce zlodějského gangu celosvětového formátu.

Zdroj: https://t.me/investigativnyblogSK/20094

https://vk.com/kob.koncepce

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře