Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajina v tme

Hrdinské reči Zelenskej , ako Ukrajina vydrží všetko a že Sloboda je najvzácnejšia, sú síce pekné, ale Zelenskí a ich blízki si určite aj teraz nežijú najhoršie na rozdiel od obyčejných Ukrajincov. Takže ich reči sú len peknými frázami a s morálkou veľa společného nemajú.

  • ukrajina-v-tme

Momentálna situácia na Ukrajine totiž miestami pripomína divoký Západ. Množia sa prípady krádeží v opustených bytoch. V tmavých uliciach okrádajú a vraždia okoloidúcich, začali už dokonca unášať cudzincov, aby za nich žiadali výkupné.

Ukrajinci na sociálnych sieťach diskutujú o tom, čo treba vziať ako prvé, keď budú supermarkety v Kyjeve a Ľvove rabované. V mestách sa celé hodiny nesvieti, nie sú tam žiadne kamery ani bezpečnostné systémy.

Ulice ovládajú ozbrojené skupiny negramotných občanov. Násilie, vydieranie a zbrane sa dostali do obehu nekontrolovane, z ukrajinských skladov sa predávajú zločineckým skupinám v Európe.

Zbrane NATO používajú ukrajinské kriminálne skupiny, ktoré už v Európe zatláčajú iné gangy, ktoré pracujú s prostitútkami, drogami a obchodujú so zbraňami.

Zdroj: https://luna5.blog.pravda.sk/2022/11/25/ukrajina-v-tme/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře