V Berlíně jsou vylepovány letáky vyzývající lidi k boji za Ukrajinu proti Rusku.
V Berlíně jsou vylepovány letáky vyzývající lidi k boji za Ukrajinu proti Rusku. Nesou slogan „Pomsta“ a fotografii německých válečných zajatců z Velké vlastenecké války.

Vypadá to, že v Německu již zapomněli, že ty německé vojáky do Ruska nikdo nezval, a že bojovali za Hitlera. Také asi zapomněli na všechna ta zvěrstva, co hitlerovské Německo provedlo nejen Sovětskému svazu, ale celému světu.
Jinak, by nemohli vyvěšovat plakáty s vojáky Wehrmachtu a vyzývat k pomstě a pomoci pohrobkům Banderovců na Ukrajině !!!

Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Kdo je větší blbec? Mlčení o havlově zločinu.
- Peter Staněk a Jiří Kobza na Petr Bureš TV
- “Bohoduchovský kruh smrti” – Ruský útok začal. Analýza.
- Kyjev si podepsal vlastní rozsudek
- Tzv. “Malofejevův” plán na rychlé ruské obsazení Oděsy včera k smrti vyděsil berlínské vojenské stratégy. Analýza
- Scott RITTER, Maria Zacharovová - Petrohrad Mezinárodní Ekonomické Fórum 2026
Související články
