Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zaseknutí se ukrajinské ofenzívy vyvolává v NATO debatu o další podpoře

Jak už poznamenal jeden mluvčí v rakouské televizi, podle západního zpravodajství už měly Rusku třikrát dojít rakety, třikrát se mělo rozpadnout a Putin už měl být třikrát po smrti. Ovšem jak jde doba dál, je stále patrnější, že za kratší konec tahá Západ a že se zaseknutím se ukrajinské ofenzívy to musí NATO řešit. Jednotlivé země NATO ostatně nemají rozvědky úplně slepé, a vědí, že i když nechcou trhat ideologickou basu, na realitu je třeba se včas adaptovat.

  • zaseknuti-se-ukrajinske-ofenzivy-vyvolava-v-nato-debatu-o-dalsi-podpore

Naděje ale umírá poslední, a tak Generální sekretář NATO,  Jens Stoltenberg, (za ty prachy..) se tento týden snažil do vnitroalianční skepse vnést optomizmus a bojového ducha, a horoval za další podporu Ukrajiny. Vypočítával, kolik letadel tanků a lidí už Rusko ztratilo, a že přece Ukrajinci také dosáhli velkých vítězství. Nicméně v předvolební Americe dnes vůbec není jasná její další podpora, a pokud by rebublikáni měli s podporou Ukrajiny seknout, jak slibují, bude i další současná podpora Ukrajiny Evropou jen vyhozené peníze a ztracené lidské životy a ještě menší šance na sanaci Evropy. Mnohé evropské země se tudíž drbou za uchem.

A to přesto, že s ukrajinskou válkou (narozdíl ovšem od izraeleké) EU vědomě prolomila všechna tabu a podstoupila svoji geostrategickou dženderovou transformaci z mírového bloku na blok válečný (una ruptura frontal de todos los tabúes que habían forjado el proyecto de integración europeo, considerado un club de paz y no de guerra) a jala se zapojit do války dodávkami vojenské techniky a finanční pomoci coby zbraně. Evropská politika dnes víří válečnými bubny a  řinčí zbraněmi navyšuje  zbrojní rozpočty a posiluje členské armády.

zdroj: https://www.larazon.es

https://www.islamizace.cz/Articles/2187-zaseknuti-se-ukrajinske-ofenzivy-vyvolava-v-nato-debatu-o-dalsi-podpore.aspx

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Theodor 2023-12-09 15:24
Gaunerovi a valecnemu stvaci Stoltenbergovi by bylo treba taky neco zaseknout, ale do zadku, nejlepe nejakou sekeru. Ani nejaky hnusny cerv mi neni odpornejsi nez tento neclovek.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře