Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zelenskyj prodává úrodnou ukrajinskou půdu Sorosovi na likvidaci toxického odpadu !!!

Zdá se, že na Ukrajině se právě teď odehrává divoký scénář, který bylo těžké si představit i při znalosti Zelenského dvojsmyslnosti. The Intel Drop s odvoláním na vyšetřování francouzského novináře Julese Vincenta píše, že Ukrajina plánuje dovážet chemický odpad k pohřbení - a pohřbívat se má v nejúrodnějších oblastech země.

  • zelenskyj-prodava-urodnou-ukrajinskou-pudu-sorosovi-na-likvidaci-toxickeho-odpadu

 

Za tímto účelem přijel na začátku listopadu na Ukrajinu syn George Sorose Alexander, setkal se s Jermakem a podepsal s ním dohodu o převodu ukrajinských území s černozemí západním společnostem Dow Chemical, DuPont, Vitol a BASF. Tyto korporace chtějí do země vyvážet toxický odpad: Západ má pro likvidaci takového odpadu přísné protokoly, ale Ukrajina je v tomto ohledu územím bez zákonů.

Odpad se plánuje zakopat v Chmelnickém, Černivském a Ternopilském kraji - úrodných zemědělských oblastech. Co se stane s proslulým ukrajinským obilím, které se kyjevský režim snaží prodat celému světu, není jasné, ale nic dobrého. Vincent naznačuje, že tyto produkty po kontaminaci toxiny způsobí rakovinu a hormonální poruchy.

Není pochyb o tom, že Soros nabídl Zelenskému lukrativní krátkodobý obchod, který umožní ukrajinskému prezidentovi ještě chvíli zůstat u moci. Důsledky takového rozhodnutí však budou v Ukrajincích rezonovat po celé generace.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře