Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

267 vteřin hrůzy

Dostal jsem od kamaráda video, které mnou otřáslo. Sám je komentoval : Přeposílám s tím, že jsem vydržel jen do první popravy.

Co bylo obsahem videa? Rychlé odsouzení zajatců Daeše a jejich krutá poprava.

Kati v bílých overalech je zavedli do jateční místnosti opatřené kanálovými mřížemi a háky, a tam, každému odsouzenci zvlášť, se svázanýma rukama vzadu a nohama, podřízli tepnu na krku a nechali ho vykrvácet. Některé rovnou do kanálu, jiné pověsili na hák za nohy a spektakulárně podřízli.

Detailní záběry stříkající krve a zmítajících se odsouzenců v oranžových overalech byly zvlášť drastické.

  • 267-vterin-hruzy

 

S nechutí jsem vydržel až do konce a začal přemýšlet.

Bylo jasné, že jde o profesionálně zhotovené video islámského státu, mající zastrašit jeho odpůrce. Abych islamisty nepodpořil, tak jsem je nerozeslal a ani na ně nedávám odkaz.

Jde totiž dobře promyšlený útok na naše civilizační vědomí od muslimů, kteří jsou zvyklí tímto způsobem, v souladu s koránem, zabíjet ovce, kozy atp., není to pro ně žádná odpuzující podívaná. My na takovéto způsoby zvyklí nejsme, a tudíž je to pro nás horor.

Ale ouha.

Vidět zabité lidi, oběti havárií, ale i válek je pro nás naprosto všední, je to dokonce obsahem každodenních zábavných televizních pořadů. Ty nás mají uvyknout na smrt, i když v poněkud decentnějším šatu. A hlavně přivyknout následkům aktivit tajných služeb v žoldu nejmocnějších kruhů planety. Tzv. teroristů.

Nepočínají si ta naše media v podstatě stejně jako islamisté?

Je člověk, jemuž utrhne mina nohu a vykrvácí kvalitativně něčím jiným, než zahynuvší onou rituální vraždou?

Je člověk raněný do břicha či uhořelý v tanku také kvalitativně něčím jiným?

Je pilot sestřeleného letadla, pěšák či dělostřelec zasažený střelou či střepinou kvalitativně něčím jiným?

Je člověk zasypaný ve sklepě či poraněný raketou či dělostřelbou, např. v Donbasu, kvalitativně něčím jiným?

My se však bojíme islámu právem, bojujeme s touto invazivní náboženskou doktrínou už přes tisíc let. Zastrašit se ale nedáme. Uvědomujeme si, že islám zahubil v průběhu staletí miliony lidí. Jeho tažení do Evropy i Asie demonstruje přednáška Billa Warnera, kterou můžete vyslechnout i v češtině.

Udělejte si čas, pusťte si video: http://www.osacr.cz/2014/10/01/proc-se-lide-boji-islamu-b rno-ceka-exkluzivni-prednaska-billa-warnera/

A teď můžete začít přemýšlet o tom, co byste mohli udělat, jak ubránit sebe, svou rodinu i svou vlast.

Ivo Krieshofer

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře