Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Papež satanista se modlí za Zemana

 

Papež František se v pondělí vracel ze své čtyřdenní úspěšné návštěv Filipín. Jako obvykle zaslal z letadla pozdravný telegram hlavám států, jimiž prolétal. Poselství obdrželi i Češi. Informoval o tom web radiovaticana.cz.

  • papez-satanista-se-modli-za-zemana

 

Prezident Miloš Zeman dostal od papeže tento telegram :

„Zasílám Vaší Excelenci srdečné pozdravy při letu nad vaší zemí cestou z Filipín do Vatikánu. Ujišťuji o své modlitbě za vás a lid České republiky, ve které pro vás všechny vyprošuji Boží požehnání pokoje a prosperity. František.“

Obávám se, že o pokoji a prosperitě mají obyvatelé naší země poněkud jiné představy než Svatý otec.

Papež František svou skromností a neformálním vystupováním povzbudil kdekoho. Dokonce i  nevěřící získávali dojem, že se církev modernizuje, že odkládá svou středověkou pompu a zvyky. Papež se modlí s muslimy, odmítl kritizovat homosexuály (Kdo  jsem já, abych soudil),  projevuje sympatie buddhistům a hinduistům. Hodlá dokonce vydat encykliku, věnovanou ekologii a klimatickým změnám.

Jsou však i jiné názory.

„Gesta, slova a veřejná vystoupení, která papež František takřka denně nabízí médiím, na vrub svých předchůdců a obrazu církve, chápou tvůrci veřejného mínění jako poslední a nejlepší příležitost postavit církev mimo službu. Média chápou, že tento papež v souladu se svými záměry mluví tak, jako by byl rozhodnut dovršit církevní sebezničení“ , napsal známý americký publicista Christopher Ferrari. V roce 2013 vyhlásily listy Times a The Advocate (nejvýznamnější tiskové nástroje homosexualismu) papeže Františka Mužem roku. (http://protiproud.parlamentnilisty.cz/duchovni-svet/1449-frantisek-vyhlasen-muzem-roku-milacek-ateistickych-medii-se-modli-s-muslimy-ti-mezitim-vrazdi-krestany-volil-by-jezis-za-urazku-ranu-pesti-jako-papez-svaty-otec-zezelena.htm)

Podíváme- li se na fotografii z Filipín, nemusíme se už divit,  jak je možné, že konzervativní katolické duchovenstvo zvolilo papežem právě Františka. Jeho satanistické gesto dává znamení všem  zasvěceným, že patří mezi nejvyšší činitele Nového světového řádu (NWO).

Víme teď, co od něj a katolické hierarchie můžeme očekávat. Církevní restituce navazují na velkou privatizaci…

 A chápeme nyní, za koho kopou mnozí z těch, co stojí v čele státu a sedí v parlamentu.

Ivo Krieshofer

http://www.nouvelordremondial.cc/2015/01/17/philippines-le-pape-fait-un-signe-satanique-illuminati-et-dit-quil-frapperait-celui-qui-insulte-sa-mere/

odtud je foto

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře