Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bylo by lepší, kdyby nebylo to horší.Jenže, kdyby nebylo horší, nebylo by lepší

  • ohnostroj1
Tady si nejde vybírat, obě možnosti jsou konstanty života.To ovšem neznamená, že pro to "lepší" nejde nic udělat. Jde, ale to se musí chtít, a to se zase každému nechce.A přitom chce, aby bylo to lepší. Ne nedal bys mu přes držku? Samo se nic neudělá, tím méně se udělá, když budeme jen remcat.Je nás mnoho, co chce to lepší a proto,abychom nemuseli dostat přes držku, bylo by dobré pro to něco udělat. Třeba tím, že dáme najevo svou starost.

O sebe, své děti, vnoučata, své blízké, své přátele. Starost projevíme tím,že překonáme lhostejnost, nezájem a pohodlí, o kterém si myslíme, že to děláme pro druhé. Omyl, děláme to především pro sebe, ti ostatní se buď přidají, nebo dostanou přes držku.Nejde ani tak o nás, ale o ty naše děti, vnoučata a jejich budoucnost. Ta nejbližší budoucnost,kterou budeme prožívat v nejbližší dny, měsíce a nedej Bože roky, už dnes nestojí za nic. Když to tak necháme, bude to stát mnohokrát za nic až do doby, kdy to bude stát úplně za hovno.A v tom případě budeme, vlastně budou ti naší milí potomci, s prominutím, za pár rpků v prdeli. 

To chceme? No vidíte, že se shodneme, nechceme! Ale když nechceme toto, musíme chtít něco jiného. Pojďme společně dát najevo, že s takovým dnešním životem, natož tím budoucím, nesouhlasíme. Že máme svou čest, máme svá práva a že chceme spravedlivě to, na co děláme, na co máme nárok. Pojďme a spojme svou nespokojenost s touhou po tom lepším, dejme najevo, že si nenecháme srát na hlavu, ponižovat a utlačovat. Pojďme všichni, až k tomu budeme vyzváni. Nebuďme srabi, vyjděme do ulic a dejme najevo své odhodlání bránit sebe, své děti, své vnuky, své a jejich životy.

Lidé, kteří nám vládnou, kteří nás ponižují, zotročují, zbídačují, ničí, musí skončit.Musí se zodpovídat za své jednání, kterým přivedli tuto zemi a jeho lid na pokraj katastrofy. Tito lidé, tato vláda, politici musí jednou pro vždy skončit svou špinavou práci pro jiné, pro které ji jako děvky za úplatu dělají. Musí skončit a to čím dříve, tím lépe. Ale to záleží jen na nás,a protože oni sami dobrovolně neodejdou, musíme je k tomu donutit. Prostředky známe, jen je musíme chtít využít!

Tak co, půjdeme do toho?Vyjdeme do ulic?Stávkovat? Rok 2012 by měl být konečnou stanicí pro modré ptáky, topáky, stanáky a veverky. Když se nám to podaří, máme šanci na to lepší. A za to lepší stojí bojovat, poprat se, třeba i doslovně. No jistěže ano! 

Tak hodně odvahy, pevné vůle, sil a odhodlání do Nového roku v boji o to lepší vám všem do Nového roku, roku 2012 přeje

Vaše vlastní (to lepší) JÁ

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře