Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jakže to říkal V. Havel? „Pravda a láska zvítězí....“

Nevím, jak dalece a ke kolika lidem se dostalo mimořádné a hlavně usvědčující video nazvané „Počty úmrtí COVID-19: Lži, dezinformace a státní propaganda“, ve kterém se vyjadřovali ministři zdravotnictví k onemocnění a očkování proti covidu v průběhu času, které hlavně ukázalo, jaký názor měl prezident České lékařské komory, lékař Milan Kubek na povinné očkování v roce 2009 během prasečí chřipky a jaké dnes.

Video má několik desítek sestříhaných sekvencí z jiných videí, ve kterých vystupovali a k problematice Covidu-19 se vyjadřovali různí ministři, jimž sekundoval zmíněný prezident ČLK dr. Milan Kubek.

  • jakze-to-rikal-v-havel-pravda-a-laska-zvitezi

Jak samotný název videa „Počty úmrtí COVID-19: Lži, dezinformace a státní propaganda“ napovídá, tak jeho obsah se týká faktů a skutečností  o zkreslené statistice počtu zemřelých na Covid-19, ke kterým se vyjádřili lidé, kteří průběh covidové pandemie průběžně komentovali a kteří nás také prostřednictvím medií „informovali“ jak o následcích onemocnění Covidem-19, tak zřejmě „preventivně“ také o počtech zemřelých na Covid-19. Nechci ze sebe dělat moudrého či chytrého a už vůbec ne nějakého věštce, ale jsem jeden z těch, který od samého začátku těmto statistikám nevěřil a tvrdil, že předkládané statistiky neodpovídají realitě.

Od samého počátku koronavirové pandemie prosakovaly mezi občany, ale také lékaři různé pochybnosti o situacích v nemocnicích, které byly prezentovány jako nepravdy, výmysly, zlehčování a znevažování práce zdravotníků, jedním slovem dezinformace. Ta „šeptanda“ o praktikách ve výkazech počtu zemřelých na Covid-19 byla pány ministry zdravotnictví popírána, media přesvědčivě mluvila (aspoň se o to evidentně snažila) o vážnosti situace, ale zároveň důrazně občany varovala před podceňováním nemoci Covid-19. K dezinformacím, lžím a mystifikacím ze strany orgánů ministertva zdravotnictví pokud jde o počty úmrtí, krátce na to přišly jiné lži a nepravdy, resp. mystifikace občanů, týkající se očkování, potažmo vakcín, o kterých se šířily informace o jejich problémech, malé účinnosti, a vedlejších účincích.

Přesto byli občané zastrašovací metodou přesvědčováni o tom, že Covid-19 je velmi nebezpečná nemoc s velmi vážnými následky, vedoucí až k úmrtí, proto je bylo potřeba donutit kromě dodržování celé řady ne zcela opodstatněných opatření, také k nošení roušek, respirátorů, shromažďování se, které je omezovalo na osobní svobodě, pohybu, výkonu práce, podnikání a řadě jiných následků, které,jak vyplývá z usvědčujících faktů, uvedených ve zmíněném videu, které byly záměrně vyvolané a ne vždy opodstatněně vyžadované. Očkovací posedlost přesto pokračuje, když  dnes dochází ke skandálnímu očkování dětí ve věku 5-7 let, také díky panu dr. Kubkovi.

Pokud ale jde o pana prezidenta ČLK dr. Kubka, pak ve srovnání jeho názorů a postojů, které prezentoval v souvislosti s prasečí chřipkou v roce 2009, kdy se zásadně vymezoval proti zavedení povinného očkování proti této chřipce, pak si jeho změnu postojů a názorů k jeho současnémumožno říct až fašisticky vynucovanému povinnému očkování lidí proti Covidu-19 nelze vysvětlit jinak, než že je mimořádně dobře finančně motivován, tedy přesněji řečeno uplacen, tedy zkorumpován a je na něj vyvíjen enormní tlak na splnění podmínek, daných korupčním ujednáním.

Je velmi nepravděpodobné, že by dr. Kubek bez nějaké mimořádné finanční motivace byl schopen změnit své názory, kdy ve srovnání s prasečí chřipkou v roce  2009 byla snaha hlavního hygienika vyhlásit povinné očkování, zatím co on „ubezpečoval“ jak členy ČLK i občany, že nedopustí, aby se prosadilo povinné očkování i za cenu, že by to měl „hnát“ třeba až k Evropskému soudu. Bohužel v případě Covidu-19, ať už se jedná o počty zemřelých nebo mystifikující statistiku, o všech přehnaných, zbytečných opatřeních, pak v tomto případě pan dr. Kubek ze sebe udělal totálního lháře, mystifikátora, či pro někoho dobře placeného užitečného idiota.

Nicméně, jakkoli je možné jednání dr. Kubka považovat za úmyslnou  a vědomou mystifikaci, lež, dezinformace,nečestné, nemravné , naprosto bezcharakterní jednání užitečného idiota, v každém případě lze jeho jednání považovat minimálně za trestný čin podle § 357 Šíření poplašné zprávy , bod 1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody  až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

Výše zmíněné video je přehlídkou mystifikací, lží, nepravdivých údajů, záměrných dezinformací, ze kterých byli samotnými interprety nařknuti lidé, kteří jejich výroky, údaje a názory zpochybňovali. Je to ukázka toho, kam až lze dojít v případě, že je člověk korupcí finančně  motivován vzdor svému poslání, postavení a profesní cti a etice, o následcích u občanské veřejnosti nemluvě. A to nás V. Havel ujišťoval, že „pravda a láska...atd.!“

Zdroj: https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/poc-ty-u-mrti-covid-19-lz-i-dezinformace-a-sta-tni-propaganda.html.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře