Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Je suis Benedikt Čermák aneb žijeme v ČTR (České tyranské republice)

Když se vláda bojí svého lidu, je to demokracie. Když se lid bojí své vlády, je to tyranie. Který že americký politik to řekl? Rozsudek z předvčerejška u nás tu tyranii každopádně nastoluje. Či již nastolenou upevňuje?

  • je-suis-benedikt-cermak-aneb-zijeme-v-ctr-ceske-tyranske-republice
Už jsem si říkal, že příští blog konečně nebude o svědcích covidových či podobných operativních záležitostech - a zase to nejde.
 
Jak informovaly Novinky, předevčírem byl krajským soudem v Brně odsouzen muž, podle policie jistý Benedikt Čermák ze Znojma, za "schvalování terorismu" diskuzním příspěvkem na internetu, a to na 6 let (!!!) Zatím nepravomocně ...
 
Takže, když někoho shodíte pod metro a tím zabijete, dostanete 3.5 roku. Když znásilníte, dostanete dva. Ale když napíšete dvě věty na internet, byť třeba hloupé, dostanete šest! Já, ať na to nezapomenu, rovnou napíšu, že kdokoliv s tímto rozsudkem souhlasí, je pro mne schvalovatel tyranie. Tečka. Když však vidím, kolik lidí schvaluje současnou sanitární totalitu a zaklekávání lidí policajty za nenošení respirátoru před jejich dětmi, obávám se, že takových lidí bude dost.

K případu doporučuji přečíst si tento článek (ano, sdílím Aeronet a klidně se mi za to smějte, stavějte se na hlavu nebo ihned přestaňte číst).

 
Uvádí se v něm mj. to, že rozsudek je zřejmě, stručně řečeno, Hamáčkovou prací sloužící mj. k vyvolání strachu u obyvatelstva vyjadřovat svobodně své názory. A v této souvislosti bych chtěl napsat jednu věc, kterou jsem již párkrát uvedl pod pár články na iDnesu. Totiž, je třeba skutečně vyvářet seznamy škůdců této země a podle mně by Hamáček měl být v takovém seznamu na prvním místě. Nelze k věci přistupovat tak, že si jen jednou všichni oddechneme, až daný politik-škůdce půjde do politického důchodu, jako svého času Sobotka, a že už od něj bude pokoj.
 
Za takových podmínek bude podobných škůdců neustále přibývat a budou neustále horší, protože budou vědět, že jim za jejich chování a jednání nic nehrozí, maximálně nenávist lidí, z níž však nikdo nevyvodí žádné důsledky. Takže, je třeba vytvářet seznamy škůdců, ohledně nichž by jednou mělo dojít k naplnění spravedlnosti. Všimněte si, že nepíšu jakému či jak, tudíž mne nikdo nemůže obvinit z nějakého "vytváření seznamu MUKLů".
 
Ale zpět k rozsudku. Ten je zatím nepravomocný, ale co není, může být. Odkazovaný článek na Aeronetu obsahuje pár zajímavých právních rad. Mne také napadlo pár věcí, co by se dalo dělat, pokud by toho muže skutečně zavřeli. Např. bychom pak mohli chodit tohoto člověka každý den chodit do basy navštěvovat a pořádat ve věci jeho odsouzení demonstrace. Mnohem zajímavější by ale bylo - a teď zdůrazňuju podmiňovací způsob, aby byl můj výrok nyní chápán hypoteticky a jen hypoteticky a nikoliv jako výzva - kdybychom hromadně zaplavili sociální sítě těmi dvěma větami, za které byl odsouzen. Schválně, kdyby nás to udělalo 100 000, pozavíral by nás tento tyranský justiční režim všechny?
 
Musel jsem se v této věci alespoň "bezvýznamně ozvat", protože, jak říká známý (byť v jistém smyslu ne můj úplně oblíbený) výrok, "když si přišli pro komunisty, mlčel jsem, protože jsem nebyl komunista atd". A hlavně, jak řekl Edmund Burke, pro vítězství zla stačí, když dobří lidé nebudou dělat nic. Rád bych udělal víc než jen zveřejnil tento blog, ale chtělo by to nějakou hromadnější a hlavně efektivní organizovanou akci. Pokud má někdo nějaký nápad, sem s ním.
 
zatím: ALL FOR JAN BENEDIKT ČERMÁK!
 
P.S. a ještě bych využil toho, pokud to tu někdo čte, a rád odkázal - již bez souvislosti k tématu dnešního textu - na toto a toto video. Obojí na covid témata.
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře