Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Konopí a jeho léčebné účinky, seriál CFP!, 3. část

  • kon
Trpíte kožními problémy? Vyzkoušejte hojivou sílu konopí!

Konopné masti a gely pozitivně působí jak na krátkodobé kožní problémy jako kopřivka či podráždění způsobené vnějšími vlivy, tak i na dlouhodobější postižení jako jsou atopické ekzémy či lupénka. Konopný olej, který je v přípravcích obsažený, totiž nejen zmírňuje nepříjemné pocity, ale léčí také jejich příčinu.

Braňte svou kůži!

Každý z nás často zažívá nesnesitelné pocity svědění, způsobené podrážděním pokožky. Ta je kvůli stále znečištěnějšímu období čím dál více namáhána a snadno pak podléhá nejrůznějším druhům kožních onemocnění. Mezi vlivy negativně působící na pokožku patří kontakt se saponáty, používání pěny do koupele, návštěvy plaveckých bazénů s chlórovanou vodou, oděvy z umělých vláken, styk s nejrůznějšími chemikáliemi či pobyt v prašném prostředí. Jednoduše řečeno, všechna tato negativa jsou produktem moderní společnosti a ubráníme se jim jen opětovným návratem k přírodním produktům.

Atopický ekzém, lupénka

Atopický ekzém i lupénka patří velmi častá onemocnění, jichž každoročně přibývá. Lupénkou v České republice trpí asi 200.000 lidí, atopickým ekzémem více než 1.000.000. V obou případech se jedná o chronické zánětlivé kožní choroby, při nichž na základě vrozeného sklonu k imunitním a kožním odchylkám dochází k svědivému zánětu. Ani jedno z onemocnění není možné vyléčit definitivně. Sklon k chorobě je totiž, jak již bylo řečeno, vrozený. Prevencí a pravidelnou léčbou ji však lze stabilizovat a v mnoha případech i dlouhodobě zahojit.

Konopné masti a gely fungují na čistě přírodní bázi, tudíž jsou vhodné i pro ty, kteří mají extrémně citlivou kůži. Pomáhají regenerovat citlivou a suchou pokožku, při pooperačním hojení jizev či řezných ran, při spáleninách a striích. Obnovují strukturu pokožky a zlepšují produkci kolagenu. Nejkvalitnější a nejšetrnější výrobky nesou certifikát CPK (certifikovaná přírodní kosmetika), tyto přípravky neobsahují tolik používané ropné produkty - vazelínu, parafín – které mohou pokožku podráždit.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře