Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Konopí a jeho léčebné účinky, seriál CFP!, 7. část

  • stres
Naše nervová soustava díky moderní civilizaci dostává na frak!

Nespavost, deprese, migréna, únava – výdobytky moderní doby, které bychom s radostí odmítli, trápí stále větší část populace. Mnoho z nás potřebuje svého psychiatra či psychologa, popřípadě neustále běhá po nejrůznějších vyšetřeních s bolestmi hlavy, problémy se spánkem a podobně. Ve většině případů nám toho ale specialisté moc neřeknou, snad jedině, že máme zpomalit.

Zpomalte!

Ačkoliv se jedná o nadmíru jednoduché řešení, pro mnoho lidí je zpomalení životního tempa nepřekonatelným problémem. A tak se ládují nejrůznějšími psychofarmaky, která sice pomáhají, ale na druhou stranu tělu, zejména játrům a ledvinám, množstvím škodlivých chemických látek ubližují.

Klid z přírody

Existuje však mnohem šetrnější a příjemnější metoda, jak se stresu, nespavosti či migrény jednoduše zbavit. Konopný čaj! Konopný čaj je směs konopných květu a listů, tzv. herba. Tento čaj pozitivně působí na nervovou soustavu a má zklidňující účinky. Pomáhá při migrénách, nespavosti a podrážděnosti. Používá se ke snižování vysokého tlaku.

Konopný čaj má opravdu široké využití. Doporučuje se i při astmatických potížích a problémech dýchacího ústrojí. Navíc obsahuje velké množství stopových prvků a minerálů prospěšných pro lidský organismus a tak se doporučuje pít preventivně na celkovou obranu imunitního systému. Má také podpůrný účinek při léčbě jinými konopnými preparáty.

Konopný čaj vám pomůže zbrzdit hektický styl života a umožní žít pohodový život!

Zdroj: odkaz do neznáma

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře