Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Boj o děti - část III.

Motto: Je svatou povinností rodiče ochránit své dítě před cizími nejlepšími úmysly.


Pokračování

Je pravdou, že s dospělými, zkušenými a samostatně myslícími jedinci příliš často svědkové homoviru nepohnou. To se daří spíše výjimečně, ale nelze říci, že by jim to nějak zásadně vadilo. Právě proto, že nikam nespěchají, klidně nechávají ty rozumné ťukat si na čelo a počkají až pomalu, ale jistě vymřou. Současné stádium lze klasifikovat jako stabilně latentní propagace, jenž má sloužit v podstatě jen tomu, aby barvy homoviru byly stále na očích a hlavní postavy propagace byly stále krásné, statečné, hodné, talentované, citlivé, vzdělané a inteligentní. Jen sem tam mezi nás vypustí nějaký amorální pokusný balónek, abychom si zvykali. Co si o nich kdo myslí a co o nich kdo píše je dnes příliš nezajímá. Stačí, když si dosud dobytá území chrání a jejich Overtonovo okno zůstane stále pootevřené. Ovšem zásadní informace je, že když není možné přesvědčit staré a rozumné, tak svou pozornost v Evropě plně zaměřili na mladé. Lépe řečeno - na nejmladší. Nebo ještě lépe - na ty úplně nejmladší.

  • boj-o-deti-cast-iii


Nutno přiznat, že v tomto ohledu rozhodně nejsou naši nepřátelé hloupí. Jdou na to totiž až neuvěřitelně účinným způsobem. To proto, že jim nic jiného nezbývá. Jak již bylo uvedeno - na vysokých školách mohou zkusit rozdávat stipendia a placky s duhou a u středoškoláků mohou počítat jedině s jejich nezkušeností a rebelským věkem. Od jeslí až po konec základní školy zase počítají s tím, že rodiče se svým potomkům nevěnují, jak by měli a jedině v tomto případě je možné na dítě aplikovat výchovu zvrácené morálky.

Jak je vidět, zmíněný postup byl značně nejistý a vůbec nezaručoval stabilně progresivní výsledky. Důvodem je skutečnost, že každou fázi působení homoaktivistů může překazit pozorný rodič dítěte. Tím pádem je totiž automaticky vytvořen jedinec nejen rezistentní na homovir, ale navíc i možný aktivní odpůrce jejich ideologie, který může účelnou medializací strhnou davy pro zásah k návratu k normalitě. To je samozřejmě z jejich pohledu nežádoucí, protože již nyní brutálním způsobem porušují lidská (dětská) práva a lidé by si jejich kriminální činnost mohli jednoho dne uvědomit.

V této chvíli lze ovšem říci, že se jim již čtyřicet let, pro nás nepochopitelně, daří. Důvodem, proč nechápeme jejich úspěchy je, že jsme při uvažování zůstali normálními. Obecně platí, že chceš-li poznat záměry nepřítele, musíš uvažovat stejně jako on. Proto nyní, abychom lépe poznali hnutí LGBT, oblečme si na chvíli kůži homosexualisty.

V této nové identitě najednou vidíme svět úplně jinak. Zjišťujeme, že naši diplomaté v zahraničí šťastně panáčkují na každé naše gesto; že korporátní ředitelé, když je třeba, vyženou své zaměstnance do ulic oděné v našem triku; vidíme, že máme obsazená strategická místa v OSN, v Bruselu i místa na jednotlivých národních ministerstvech, jakož i vedoucí místa prestižních vysokých škol. Máme v moci jejich výzkumná centra a máme i dostatek finančního krytí ze státních i soukromých, a to i těch neskutečně zámožných zdrojů. K tomu všemu si po celém světě platíme hustou síť zaměstnanců NGO, kteří jsou připraveni na náš pokyn prosazovat naše cíle. Vidíme, že nám absolutně nic nechybí k provedení jakéhokoli plánu a nyní konečně lze začít uvažovat jako oni. Nemožný úkol se rázem nezdá tak nesplnitelný.

Tak co, už víte jak s tímto dokonalým zázemím zajistit, aby se procento přeprogramovaných dětí razantně zvýšilo a rodiče na tuto LGBT převýchovu měli nulový vliv? Možná už vás to ve vaší nové identitě také napadlo - stačí cosi vytvořit a to "cosi" dostat nepozorovaně do bezprostřední blízkosti programovaného objektu. Prakticky to má probíhat tak, že aniž by to rodiče tušili, dítěti pořídí to programovací "cosi" oni sami. Navíc to učiní s velkou radostí. Tím je zaručeno každodenní používání, což ostatně potřebujeme. Rodiče budou přesvědčeni, že dělají pro zdravý vývoj svého potomka to nejlepší na světě a k tomu všemu jako bonus nám budou vděčni za každé vědecky zdůvodněné doporučení. Ideální stav.

Nyní již kůži homoexualisty lze odložit a jako normální lidé si můžeme položit otázku, zda se nám tento plán jeví jako dostatečně zákeřný, neobvykle zvrácený a vysoce efektivní. Odpověď nemůže znít jinak, než třikrát ano.

Pokračování

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře