Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Budú liberáli segregovat (uvalovať sankcie) aj na obchodných partnerov?

Je to iba událost, alebo ďaľší krok v hrôzostrašnej liberálno-demokratickej agende?

Začalo to tak nevinne, ústami ex ministra zahraničních vecí súdruha Korčoka. Blokovanie dovozu Sputnika V., odôvodnením boli hybridné hrozby. Vakcína ako hybridná hrozba, čuduj sa svete. Časom sa ukázalo, že hybridnou hrozbou bol sám ex minister, teraz ňou je jeho nástupca.

Nasledovalo predelenie a rozoštvávanie spoločnosti na očkovaných a neočkovaných, pričom provládny liberálny tábor dehonestujúco pomenovával názorovo nesúhlasiacich, v dôsledkoch hanebne aj cez zákony a iné právne normy segregoval.

  • budu-liberali-segregovat-uvalovat-sankcie-aj-na-obchodnych-partnerov
 

 

Priebežne vládna liberálna junta upravovala zákony, najmä proti „neopichaným“. Zmocňovací zákon, zákon o hospodárskej mobilizácii, zákon o zdravotnej starostlivosti, novela o PZ, školský zákon, Lex Corona, … Všade pojem kritická situácia v čase mieru (niekde vyhlásiteľná i starostom), osobitné zdravotnícke zariadenie až osobitné policajné zariadenie/ priestor, povinnosť podrobiť sa zdravotnému úkonu…, možnosť vstupu do domu bez nariadenia súdu (aj pri údajnom podozrení z týrania škrečka), možnosť odvedenia do zdravotníckeho zariadenia, odvedenia do iného policajného zariadenia, „zákaz demonštrácie“ operatívnym rozhodnutím, právne páky na „opichanie“/ či iný experiment na dieťati bez súhlasu rodiča. O nútenej práci a zhabaní majetku v čase mieru ani nevravím. Vlastne systém zákonov na tvorbu, prevádzku a financovanie koncentračných táborov. Pri prípadnom začiatku uplatňovania pod kľúčom triedenia očkovaní a neopichanci – občianska vojna ako remeň.

Nasledovali priame právne kroky na liberálno-demokratické segregovanie „neopichancov“ pri vstupe na pracoviská, vo verejnej doprave, používaní verejných služieb, …

Nasledovali primitivizmom do neba volajúce liberálno-demokratické nápady o zavedenie obmedzení zdravotnej starostlivosti a inom spoplatnení pre „neopichancov“.

*************

Vyššia úroveň špirály. Po osemročnom podporovaní inej junty v jej „spravodlivom ostreľovaní a bombardovaní“ luhanského a donbaského ľudu, po tichej podpore junty k zákonom odobratiu jej menšinových práv a jej zrušenia zákonom – liberálno-demokraticky sme vyhlásili sankcie. Veď čože – veď to sú iba rusky hovoriace potkany a krysy.

Predtým boli rečou liberálno-demokratických tlačovín nehodné krysy a potkany, či svine, ktoré budú kvičať … „neopichanci“. Teraz sme rozprestreli najspravodlivejšiu rusofóbiu a staviame nový čínsky múr. Odkiaľ kam sa bude skákať ukáže čas.

K obrane krehulinkej demokracie zavádzame hrubočiznú cenzúru. Rozumej boj proti dezinformáciám. Je nám to progresivisticky „srdcu blízke“ chcieť vypínať názorovo protirečiace weby, tak si to začneme robiť a neskôr aj taký zákon schválime. Zriadime „Úrad jedinej pravdy“ = ústredie pre boj s hoaxami na PZ SR. Prikrývkou je propaganda, že ÚV KSČ by bledol závisťou. Segregácia a sankcie v info priestore podľa mentálna ako vyšitá.

***********************

Už dávno tu nebolo tak rozvrátené spoločenské vedomie. Už dávno nebol taký chaos v policajných a nim nadradených zložkách. Už dávno nebol taký chaos vo vymožiteľnosti práva.

Príkladom je asi známy obchodný reťazec predávajúci hračky. Pravdepodobne problémy s vymožiteľnosťou práva naviazané k uvedomeniu na „liberálno-demokratický“ chaos v spoločnosti viedli vrcholného manažéra tejto firmy k „spoločensko – angažovaným“ blogom na webe firmy.

https://www.infovojna.bz/article/ako-sa-slovenske-hrackarstvo-dracik-postavilo-molochovi-lego

https://www.dracik.sk/vsetky-clanky/

Smutné je, že podľa „protitextu“ z liberálneho a asi provládneho prostredia anti „politicky-angažovane“ reaguje aj veľký štvorpísmenkový nadnárodný obchodný dodávateľ.

startitup.sk/dracik-doplaca-na-svoje-vyjadrenia-lego-pozastavilo-inzerciu-zvazuje-dalsie-kroky

Pýtam sa teda: Dovedie nás k iným názorom špecificky vyhranená liberálna demokracia (alebo aktívni tupci sa za ňu skrývajúci) k ďalšiemu stupňu rozkolu v spoločnosti, teraz už aj v podnikateľskom a hospodárskom prostredí? Budú dva tábory firiem, ktoré budú na seba dávať sankcie?

Zdroj: https://peter4.blog.pravda.sk/2022/11/09/budu-liberali-segregovat-uvalovat-sankcie-aj-na-obchodnych-partnerov/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře