Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Klauni mají strach  

Novináři, a to nejen slovenští, den, co den štvali veřejnost proti Robertu Ficovi, Smeru SD a nyní se naopak snaží udělat oběť ze sebe.

„Slovenští novináři se po atentátu na Fica obávají o svoji bezpečnost“, hlásají titulky na maistreamu.

Teď se obávají, když však šlo o kůži jiných, kteří nechtěli přijmout jedinou pravdu, ať už se týkala covidu, green dealu, migrace, nebo války na Ukrajině, řádili jako utržení ze řetězu. Samozřejmě totéž platí i o našich „zaměstnancích“ korporátních a veřejnoprávních médií. K tomu se připojí vždypřítomní lepší lidi, kteří musí stát za každou cenu „na té správné straně barikády“. Co na tom, že se pokaždé ukáže, že se ve všem spletli a pravdu měli ti, na které vrhali připitomělé nálepky.

  • klauni-maji-strach

Svoji roli sehrálo, že slovenská opozice nedokázala unést dvě volební prohry, což se projevilo na jejich fanatických shromážděních. Demokrati na baterky.

Robert Fico odhadl vývoj (bohužel) velmi přesně. Na počátku dubna v Michalovcích uvedl: „Jen čekám, kdy se tato frustrace, kterou tak intenzivně prohlubuje Denník N, Smečko, nebo Aktuality, přetaví do vraždy některého z předních vládních politiků, a to nepřeháním ani o milimetr.“ Stalo se. I když došlo jen k pokusu.

Do atentátu na slovenského premiéra se už den poté vložila Evropská komise. Vyzvala největší digitální platformy, aby bojovaly proti jakýmkoliv dezinformacím založených na záběrech ze středeční střelby. Do této chvíle málokoho napadlo podrobněji se podívat na záznam incidentu. Ale jakmile se do toho takovým tempem vložila Evropská komise, bude asi zapotřebí se záznamem přece jen zabývat. To je jako s tou hrůzyplnou větou „jsem od vlády a přišel jsem vám pomoct“. Ostražitost je okamžitě vzbuzena, spící se rázem uvádí do plné bdělosti.

V prvním plánu zřejmě jde o to, aby pachatel Juraj Cintula nebyl spojován s liberály a Progresivním Slovenskem. V tomto případě mají smůlu. Existuje video záznam, kde Cintula vykřikuje hesla proti Ficovi a vyjadřuje podporu progresivistům, dále pak fotografie, které dokládají jeho účast na protivládních demonstracích svolaných PS. Tam skutečně panovala atmosféra vhodná k radikalizaci.

Snad se situace na Slovensku časem uklidní. A možná ne. Záleží na tom, co vyjde najevo (když už tu máme tu péči Evropské komise).

U nás je také dobře zaděláno. Všechny ty kecy o populistech, extrémistech, nedemokratech, dezolátech. To mají být všichni, kdo nejsou Fiala a spol.

Je jen otázkou času, kdy to uráženou část společnosti přestane bavit.

Kdyby média jednala s trochou rozvážnosti, neskákala hned na povel jako klaun z krabice, nemuseli by se novináři „obávat“.

A lhostejno jestli se obávají o svoji bezpečnost, jako na Slovensku, nebo o ztrátu vlivu jako u nás.

Zdroj: https://dfens-cz.com/klauni-maji-strach/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Emil Holub 2024-05-24 10:35
PS je semeniště teroristů a jeden (zatím,jen jeden) se jim utrhnul ze řetězu.
Mám za to, že rozpuštění a zákaz takové politické strany, navíc přímo řízené ze zahraničí je namístě, neboť přímo ohrožuje stát a svojí činností přibližuje možnost vzniku občanské války, nebo intervence z venčí...
A ten Sorosův šimpanz Šimečka patří za to rozdmýchávání nenávisti a hecování lidí k násilí do basy.

Připomíná mi Adolfa Aloisoviče Šekelgrubera v dobách, kdy začal dělat ve Výmarské republice politiku po hospodách...jak to pak všechno dopadlo už víme...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře