Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Likvidácia za názor, za presvedčenie

Pani ex diplomatka, herečka, Magda V., sa v marci tohoto roku exponovala v jednej TV diskusii.

Veľa ľudí sa pamätá na perzekúcie režimu pred 89. Spomínaná pani ex diplomatka v približne 34. minúte záznamu bezostyšne liberálno-demokraticky deklaruje „potrebu likvidácie piatej kolóny“. A je za to v komunikácii voči orgánom činným v trestnom konaní.

  • likvidacia-za-nazor-za-presvedcenie

Likvidácia. Vysporiadanie sa s … Za názor, že súčasný konflikt nie je iba o tom, čo prezentuje naratív MSM. Že ukrajinský režim už roky v mnohom nemá s demokraciou nič spoločné. Režim, ktorý sa k národnostným menšinám správa ako posledný naničhodník, až dehumanizujúco. Roky sa tak deje, voči miliónom sa tak deje, voči nevinným ľuďom sa tak deje.

Pani ex diplomatka jasne vyjadrila svoje presvedčenie, že v tomto konflikte ide o zachovanie liberálno-demokratického sveta. Nie o civilizačné hodnoty, nie o práva človeka na normálny život, nie o rešpektovanie historicko – filozofických hodnôt. Nadraďujú sa geopolitické záujmy nad záujmy človeka.

Definovanie „dobrej“ a „zlej“ propagandy je už iba čerešničkou na torte.

Doteraz som Vás mal za herečku, profesionála par excellence. Odteraz ste sa mi začali ľudsky protiviť. Pani Magda V., je mi z Vás na zvracanie!

To je môj pocit, moja emócia. Netlačím nikoho, nech si urobí názor každý sám.

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/15242/311263#2083

zdroj: https://peter4.blog.pravda.sk/2022/06/13/likvidacia-za-nazor-za-presvedcenie/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře