Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Slováci, Slovenky, kto vlastne fandi tomuto zločineckému systému?

Už 30 rokov ide naša spoločnosť od desiatich k piatim. Stále rastie chudoba. sme z 27 krajín EU druhí najhorší , najchudobnejší. No celá Európska  Únia je takmer v recesii. Všetky štáty Európy majú obrovské dlhy. Na Slovensku 18 % občanov , čo je vyše 800 tisíc na úrovni chudoby, no cez to všetko mnohí sa ešte nespamätali, čo s nami robí tento kapitalistický systém. Len stále chvália. Keď sa pozriete, ako ľudia bývajú pod mostami, na zimu prikrytí krabicami a handrami, bez nejakého normálneho jedla a podobne.

  • slovaci-slovenky-kto-vlastne-fandi-tomuto-zlocineckemu-systemu
  • slovaci-slovenky-kto-vlastne-fandi-tomuto-zlocineckemu-systemu
 

Lepšie sa majú psy, o ktoré je postarané, lenže o človeka tento systém sa nevie postarať. Koľko biednych ľudí by vedeli zakričať, aby sa zmenil tento systém. Lenže chudobní nemajú také prostriedky ako bohatí, ktorí vlastnia všetky média, najmä televízne spoločnosti, ktoré vlastnia západniari. Tak je to jasné prečo stále počúvame ako vynikajúci je kapitalizmus.

Problém s nemocnicami, nedostatkom lekárov, sestier, učiteľov, atď. To všetko zavinil  tento systém, ktorý chrlí zo škôl hlupákov. Súkromné vysoké školy, ktoré narástli  ako huby po daždi  sledujú iba svoje zisky a nie potreby štátu. Pri tom máme množstvo nezamestnaných ale zároveň štát potrebuje množstvo ľudí na neobsadené posty. Žiadne plánovanie aké profesie potrebujeme na budúce obdobie minimálne na ďalších 5-10 rokov. Je to anarchia v tomto štáte. Kto to všetko zavinil ? Kto zavinil  že nám rastie chudoba?

Toho niet, kto zničil naše poľnohospodárstvo, kto predal naše energetické bohatstvo, Kto pripravil takýto systém, že na jednej strane sú miliardári a a na druhej strane bezdomovci a chudoba? Kto zaviedol súkromné a cirkevné školy ktoré iba vyžierajú štát a produkujú hlupákov, ktorí sa nevedia uplatniť v praxi?. Takto to chodí už 30 rokov. Nevidíte tých chudákov, ktorí trpia zničeným životom vďaka boháčom a ich prisluhovačom? Prečo milí priatelia, prečo už neotvorite oči a neodsudíte tento zločinecký systém?

Som prežil minulý aj súčasný režim, ale takáto chudoba tu ešte nebola. Pracovalo sa pre národ a nie iba pre boháčov ako teraz. Súcitim s tými biednymi slovenskými občanmi.

Zdroj: https://miramar.blog.pravda.sk/2023/10/17/slovaci-slovenky-kto-vlastne-fandi-tomuto-zlocineckemu-systemu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře