Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

USA zasahujú do volieb na Slovensku…/?/

Dnes sa nielen zainteresovaní a informovaní ale aj bežní ľudia na Slovensku dozvedeli, ako do volebnej kempane a teda aj do volieb na Slovensku zasahujú USA. Buď priamo, cez bilbordy, ktoré dala zhotoviť americká ambasáda, aby propagovali americké záujmy, alebo nepriamo prostredníctvom „informačnej“ kempane NATO a najmä prostredníctvom amerických monopolov na internetovú komunikáciu.

  • usa-zasahuju-do-volieb-na-slovensku
 

Dnes sa širšia slovenská verejnosť dozvedela, že americký internetový moloch sťažil resp. zrušil prístup tretej-štvrtej najsilnejšej opozičnej strany – strany Republika na facebook a na youtube. Youtubové kanály ako Kulturblog, Konzerva a Mazurekov kanál, blízke strane Republika boli zablokované. Tým firma z USA znemožnila férovú predvolebnú súťaž, previnila sa proti slobode informácií a proti základným princípom demokracie.

Oficiálne zdôvodnenie tohto kroku bolo zo strany Američanov naozaj smiešne. Vraj na týchto kanáloch šírené informácie nie sú autentickými názormi tvorcov informácií, ale vraj ide o prebratú ruskú propagandu. A vraj tieto tri Republike blízke informačné kanály nie sú autenticky slovenské, ale ruské tzv. vplyvové. Vraj sú to teda de facto kanály ruské, propagandistické, s najvyššou pravdepodobnosťou financované a spravované Rusmi.

-Riadne sprostosti, čo poviete ?! Navyše vyslovené bez akýchkoľvek dôkazov, iba na základe mienky zopár rusofóbov z presvedčenia resp. z povolania. Niektorí ľudia na Slovensku ale predovšetkým v USA nepoznajú dejiny. Nepoznajú prieskumy verejnej mienky. Dokonca ani tie nie, ktoré si dal urobiť pro-americký Globsec. Ak by ich poznali, vedeli by, že Slováci boli dávno pred vznikom nejakých euroatlantických štruktúr a dávno pred tým, než sa zhoršili vzťahy RF a USA, tradične pro-ruskí. Vedeli by, že slavjanofilstvo a rusofilstvo je medzi Slovákmi súčasť tradícií a histórie: dôsledok boja Rusov /aj/ za práva Slovákov v časoch krutej maďarizácie a germanizácie.

Keď Slovák bráni /nie všetky ale „iba“ oprávnené/ záujmy Rusov a Rus bráni oprávnené záujmy Slovákov nie je to teda dôsledok toho, že tu beží nejaká špionážna ruská vplyvová operácia, že tu bol niekto podplatený „zločinnými ruskými agentami“. Je to dôsledok AUTENTICKEJ mienky Slovákov. Nie všetkých, ale dosť veľkej skupiny Slovákov.

Pravdu povediac, neverím, že toto Američania alebo ich tunajší poskokovia nevedia. Oni to dobre vedia. Toľko už nás Slovákov majú naštudovaných, aby vedeli, odkiaľ a prečo je väčšina Slovákov za priateľské vzťahy s Rusmi. Oni tu šikanujú národniarske strany, aby im sťažili prístup na verejný trh informácií a zhoršili ich volebný výsledok.

USA resp. americké firmy podľa mňa úmyselne manipulujú s predvolebnou kampaňou na Slovensku. Zasahujú do nej zúžením komunikačných možností pre Republiku, ale aj pre Smer, SNS, LSNS. Prečo tak robia ? Lebo aj keď je SR malá krajina, je to dôležitá súčasť tyla pre anglosaský „Drang nach Osten“.

-Čo sa dá robiť – sme súčasťou americkej vojenskej logistiky a geopolitiky. Dá sa s tým niečo robiť ? ÁNO, dá. V septembrových parlamentných voľbách treba voliť srdcom. Treba voliť tak, ako nám to káže naše slavjanské, slovenské srdce.

Zdroj: https://medvedar.blog.pravda.sk/2023/06/25/usa-zasahuju-do-volieb-na-slovensku/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Dusan Janto 2023-06-26 14:00
Slovaci poslu USA a ich prisluhovacov vo volbach tam kam patria do pr,,,, .
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře