Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

NELŽU - NEKRADU - NEPODVÁDÍM A NEJSEM ŽÁDNÝ PLACENÝ VLASTIZRÁDCE!!!

(Článek je ze dne 12. března 2022)

Ještě jednou - naposledy se vyjádřím ke lžím a polopravdám šířeným o mé osobě lidmi z think tanků podporovaných penězi od pana Sorose:

Nikdy, opakuji nikdy, jsem nedostal žádné peníze za své články, ačkoli, by to bylo normální a legální, kdyby ano. Od svého dobrého přítele, známého běloruského spisovatele Alexandra Usovského, jsem dostal dvě částky, jako sponzoring na věci, potřebné k demonstracím.

Jednou, to bylo 300 euro na vlajky a bannery a podruhé 500 euro na kameru se stativem, na natáčení akcí. Tímto, jsem se nikdy netajil a hned na první demonstraci, jsem třímaje v rukou velkou běloruskou vlajku, za tento sponzorský dar Alexandrovi veřejně poděkoval.

  • nelzu-nekradu-nepodvadim-a-nejsem-zadny-placeny-vlastizradce

Toto se stalo v roce 2014 a také na tom není nic špatného, nebo nelegálního. Takový pan Minář, z Milionu Chvilek, dostal od lidí a sponzorů miliony, založil si na tom živobytí a nikomu z think tanků, to nepřijde divné.

Dále, chci všechny ujistit, že kromě výše uvedených dvou částek, jsem od Alexandra, ani od nikoho jiného, nedostal za svou literární tvorbu, ani na svou politickou kariéru, či na pořádání dalších demonstrací, nebo snad přímo pro sebe již nikdy žádný finanční obnos.

Kdo tvrdí opak, je lhář a podvodník a doufám, že svá křivá obvinění vůči mé osobě předloží u soudu. Nemám žádný strach, protože mé svědomí je čisté, ani se nestydím za to, že prezentuji to, o čem jsem přesvědčen, že je pravda.

Nebudu se tudíž nikomu za nic omlouvat, ani se schovávat a budu poctivě pracovat a žít, jako doposud.

Pravda, mám mám nějaké dluhy, ke kterým jsem přišel svou liknavostí, když jsem věřil určité osobě, a tomu, že jsem poté propadl depresivním náladám a vše, mi bylo nějakou dobu jedno. Jsem v insolvenčním řízení, ale po celý svůj život poctivě pracuji a své dluhy, dokonce i s úroky (protože nejsou zase tak velké) v plné výši splatím.

Také je pravda, že pracuji jako dispečer ostrahy a řidič VZV, nevidím na tom nic špatného, nebo nepoctivého a nechápu, proč to všem předhazují. Zřejmě, jim poctivá práce přijde jako něco méněcenného.

PS: Prosím o co největší sdílení tohoto vyjádření, protože poté, co naše vláda zavedla v ČR tvrdou cenzuru, nemám již tolik možností toto své vyjádření šířit a obhajovat svou osobu před lživými výmysly z dílny srorosovských zaprodanců. 

Ladislav Kašuka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře