Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vážně si v Kyjevě mysleli, že ...

Vážně si v Kyjevě mysleli, že Rusko zapomene na 48 beztrestně zaživa upálených demonstrantů, které v Oděse v roce 2014 upálili neonacisté podporovaní Kyjevem jen proto, že měli rádi Rusko?

Vážně si v Kyjevě mysleli, že Putin navždy vydrží zavírat oči před tím, že ukrajinské střely již 8 let zabíjejí na Donbasu nevinné malé děti, kterých za tu dobu, bylo více než 500 ukrajinskou armádou zabito, nebo navždy zmrzačeno?

  • vazne-si-v-kyjeve-mysleli-ze
 
 
Vážně, si v Kyjevě mysleli, že se mohou násilím ujmout moci nad celou Ukrajinou a v těch regionech, ve kterých nechtěli akceptovat pučem vzniklou vládu, mohou střílet lidi, kteří je odmítnou poslouchat, jako škodnou a házet je do masových hrobů u Kramatorsku a Mariupolu?
 
Vážně si pučem vzniklá kyjevská vláda myslela, že jim všechny ty zločiny, vyvražďování a genocida projdou jen proto, že USA a EU nad tím 8 let zavírají oči, a že místo odsouzení těchto nelidských činů dodávají Ukrajině zbraně?
 
Vážně, žila až do dnešního dne kyjevská junta v iluzi, že jim všechny ty zločiny na přátelích Ruska a samotných Rusech jenom tak projdou?
 
Ladislav Kašuka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře