Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Komáři Billa Gatese způsobili v Brazílii 400% nárůst horečky dengue. Nyní nabízí vakcíny, které ji zastaví.

(Ethan Huff, Natural News) Poté, co miliardář a eugenik Bill Gates vypustil do přírody nespočet miliard geneticky modifikovaných (GMO) komárů, kteří přenášejí horečku dengue, propukla v Brazílii epidemie této horečky.

Nyní chce brazilská vláda nakoupit spoustu Gatesových vakcín proti horečce dengue, aby šíření zastavila.

Podle brazilského ministerstva zdravotnictví dosud v Brazílii zemřelo na horečku dengue 40 lidí a dalších 265 úmrtí se vyšetřuje, aby se zjistilo, zda také souvisí s epidemií.

  • komari-billa-gatese-zpusobili-v-brazilii-400-narust-horecky-dengue-nyni-nabizi-vakciny-ktere-ji-zastavi

Brazílie však v reakci na epidemii nehledá odpověď na otázku, proč došlo k náhlému 400% nárůstu případů horečky dengue od doby, kdy byli do oběhu vypuštěni geneticky modifikovaní komáři.

Místo toho se jihoamerická země rozhodla nakoupit 5,2 milionu dávek vakcíny proti horečce dengue s názvem Qdenga, kterou vyvinul japonský výrobce léků Takeda. Dalších 1,32 milionu dávek bude zasláno zdarma.

V současné době vyhlásily stav nouze až 3 brazilské státy, včetně Minas Gerais, druhého nejlidnatějšího státu Brazílie, a také federální provincie, kde se nachází hlavní město Brasilia.

Od začátku roku 2024 je v Brazílii již více případů horečky dengue, než kolik jich bylo za celý rok 2023. Míra nakažení v současné době činí 1 625 případů na 100 000 obyvatel, což je mnohem více než dlouhodobý celostátní průměr 170 případů na 100 000 obyvatel.

Ve snaze zastavit šíření nemoci začnou děti ve věku 10-14 let tento týden dostávat vakcínu Qdenga. Bude však fungovat? Podívejte se na následující video (v angličtině):

 

Světový program OSN proti komárům je také zodpovědný 

V roce 2023 oznámil Světový program OSN proti komárům desetiletý plán vypouštění takzvaných "geneticky upravených" komárů v Brazílii, přičemž údajným účelem je, že tito geneticky modifikovaní komáři jednoho dne v zemi vymýtí horečku dengue.

"Brazilští zdravotníci v pěti městech vypouštějí mraky laboratorně vypěstovaných komárů Aedes aegypti infikovaných bakterií Wolbachia, která zabraňuje přenosu viru dengue na člověka," oznámil Harvard Public Health ve zprávě ze srpna 2023.

"Země jako první spustí celostátní program vypouštění komárů modifikovaných bakterií Wolbachia, který by měl v příštích 10 letech ochránit až 70 milionů lidí před horečkou dengue.

V současné době se staví nová továrna, která má zvýšit produkci komárů. Do roku 2024 bude továrna hromadně vyrábět pět miliard komárů ročně."

Během půl roku od tohoto oznámení o uvolnění komárů prudce vzrostl počet případů horečky dengue v celé Brazílii. Zřejmou příčinou jsou geneticky modifikovaní komáři, kteří měli nemoc zastavit, nikoliv jí vytvářet více.

Nezapomeňte, že Světový program OSN proti komárům obdržel grant ve výši 50 milionů dolarů od Nadace Billa a Melindy Gatesových, která rovněž financuje výzkum dalších vakcín proti horečce dengue.

Společnost Takeda, výrobce vakcíny Qdenga proti horečce dengue, rovněž obdržela miliony dolarů v hotovosti od Nadace Billa a Melindy Gatesových.

"Jinými slovy, peníze Nadace Billa Gatese se podílejí na všech aspektech současné situace, od geneticky upravených komárů - kteří krizi horečky dengue jednoznačně zhoršili - až po společnosti dodávající Brazílii vakcínu proti dengue," řekl Jamie White serveru Infowars.

"A jaký je výsledek?"

Jeden z komentátorů v diskusi se k tomuto názoru připojil a sarkasticky poděkoval Gatesovi za to, že pomohl vytvořit a vypustit geneticky modifikované komáry zodpovědné za tuto novou krizi veřejného zdraví.

"Populace hmyzu v letních měsících v americkém státě Michigan se za posledních deset let snížila asi o 90 %," napsal další diskutující o tom, co vidí přímo v USA. "Mám podezření, že 'geoinženýrství' populaci hmyzu postupem času zabíjí."

Zdroj: https://www.badatel.net/komare-billa-gatesa-sposobili-v-brazilli-400-narast-horucky-dengue-teraz-ponuka-vakciny-aby-to-zastavil/

https://www.naturalnews.com/2024-03-13-bill-gates-gmo-mosquitos-dengue-fever-brazil.html

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Janouška 2024-03-15 17:47
Mně to připadá že to nějak podobně to bylo s koronavirem a tam to ještě bylo "prémiováno" tím, že se část lidstva vyhladí.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře