Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jair Bolsonaro nový prezident Brazílie proti politické korektnosti, genderové ideologii a neomarxismu

Nový brazilský prezident Jair Messias Bolsonaro se ve svém inauguračním projevu na Nový rok před 115-tisícovým plénem brazilských občanů zavázal vést svůj mandát v duchu boje proti falešným ideologiím genderismu a neomarxismu, osvobození se od politické korektnosti a socializmu a v duchu tradičních židovské-křesťanských hodnot.

  • proti-politkorektnosti-gendru-neomarxismu-projev-noveho-prezidenta-brazilie
  • proti-politkorektnosti-gendru-neomarxismu-projev-noveho-prezidenta-brazilie
  • proti-politkorektnosti-gendru-neomarxismu-projev-noveho-prezidenta-brazilie
  • proti-politkorektnosti-gendru-neomarxismu-projev-noveho-prezidenta-brazilie

« Děkuji, můj Bože ».

Na úvod svého projevu bývalý armádní kapitán a prožívající evangelikální křesťan Bolsonaro poděkoval Bohu a lékařům, že jako zázrakem nepřišel po bodném atentátu během své kampaně o život. « Máme před sebou jedinečnou příležitost rekonstruovat naši zemi a obnovit naděje našich spolbčanů. Jdeme sjednotit národ, vyzdvihnout rodinu a úctu k hodnotám židovsko-křesťanské tradice naší země, a bojovat proti falešným ideologiím, proti ideologii gender.

Nemůžeme nechat zhoubné ideologie, aby rozdělovaly Brazilce. Ideologie, které rozkládají naše hodnoty a tradie, které rozkládají naše rodiny a společnost. My a naše rodiny budeme hnutím, které znovuobnoví zdravé etické a morální cítění k obnově Brazílie. », apeloval dále na nadšení občanů novopečený prezident 200-miliónové země. Posledním oficiálním doupětem džendru je tak už jen západní a zejména severská Evropa.

Bolsonaro chce rovněž zásadním způsobem potlačit kriminalitu v zemi, jíž je Brazílie pověstná. « Skončíme s ideologiemi, které chrání zločince a kriminalizují policisty, které zapříčinily v Brazílii nárůst násilí a organizovaného zločinu. », prohlásil nový prezident, jehož heslem je « Brazílie především, Bůh nade všemi ».

Neomarxisti a západní levice Bolsonara nemusela již během kampaně, a poté, co ve volbách zvítězil, si od ní vysloužil titul « tropický Trump ». Nyní se jejich obavy naplňují. Bolsonaro například již vyhlásil, že stáhne brazilský podpis z Migračního paktu OSN.

zdroj:

https://oglobo.globo.com/brasil/colunistas-do-globo-analisam-discursos-de-bolsonaro-na-posse-23339961

https://www.7sur7.be/7s7/fr/1505/Monde/article/detail/3511677/2019/01/01/Le-Bresil-va-se-liberer-du-politiquement-correct-dit-Bolsonaro.dhtml

https://observador.pt/2019/01/02/contra-a-ideologia-o-socialismo-e-os-protocolos-o-mito-jair-bolsonaro-comecou-a-tornar-se-realidade-esta-terca-feira/

https://www.bbc.com/mundo/noticias-america-latina-46736623

https://www.bolsonaro.com.br/

https://www.correiobraziliense.com.br/app/noticia/politica/2019/01/02/interna_politica,728562/bolsonaro-reitera-intencao-de-retirar-brasil-do-pacto-de-migracoes.shtml

https://www.eurabia.cz/Articles/32765-proti-politkorektnosti-gendru-neomarxismu-projev-noveho-prezidenta-brazilie.aspx
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře